Parmaklarımız niçin çıtlar?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FrontmaN

FrontmaN

Üye
İlginç , hiç tahmin ettiğim gibi değilmiş.

mAd_girL

mAd_girL

Üye
<div class='quotetop'>(dimitradon &#064; Sep 27 2005, 06&#58;30 PM) [post=178978]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Originally posted by mAd_girL@Sep 27 2005, 06:11 PM
dizini sallamak ayrı zaten o olmazsa olmazlardan parmak uclarımıda sinirlendiğim zaman cok vururum yani tek kelimeyle cevreye rahatsızlık veren bişiyim   
<div align="right">[post=178901]Quoted post[/post]</div>

bencede
[/b][/quote]
bu kadar acık sözlü olma yaa

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
ßana zevkLi qeliyo yaw çıtlatmak çat çut

midnight

midnight

Üye
Şeytan tesbihi değilmiydi yaw parmak çıtlatmak..

mavizeybek

mavizeybek

Üye
ben belimi de çıtlatıyorum şöle bir ayaklar sabit arkaya çamaşırmışsınız gibim gerilirken belinizin oradan çatırdık çuturduk bak biz de çatlayıp çutlaya biliyog gibisinden sesler gelince acayiiiiiiiip mutlu oluyo insan

<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>bi kere 10 parmağımı 14 kez kütletmiştim[/b][/quote]

oda bişi mi bende rekor 18 ama parmaklarının ikinci eklem yerlerini de kullanacaksın

mAd_girL

mAd_girL

Üye
<div class='quotetop'>(mavizeybek &#064; Dec 6 2005, 10&#58;52 PM) [post=223362]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben belimi de çıtlatıyorum şöle bir ayaklar sabit arkaya çamaşırmışsınız gibim gerilirken belinizin oradan çatırdık çuturduk bak biz de çatlayıp çutlaya biliyog gibisinden sesler gelince acayiiiiiiiip mutlu oluyo insan

<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>bi kere 10 parmağımı 14 kez kütletmiştim[/b][/quote]

oda bişi mi bende rekor 18 ama parmaklarının ikinci eklem yerlerini de kullanacaksın
[/b][/quote]
maşallaahhh siz aşmışsınız artıkkk

mavizeybek

mavizeybek

Üye
iğrençlik gibim olmasın ama bide ayak başparmağını çıtırdatması baya zevkli olur ondan sonra komuşularıda

Aeon

Üye
Benimde sağ ayak baş parmağı yürürken sürekli çıtlar zorlamama gerek yok yani valla çok iğrençleştik

a21a

a21a

Emekli Yönetici
üniversitede iken bir bayan arkadaş vardı birisi elini falan çıtlattığında düşüp bayılıyor du..

darkred

darkred

Üye
walla bende parmakları çıtlatırken çıkan sese bayılıyorum.

bu arada banada kuzenimden bulaştı sağ bileğimide sayısız kez üst üste kütletebiliyorum

mavizeybek

mavizeybek

Üye
<div class='quotetop'>(a21a &#064; Dec 7 2005, 08&#58;38 PM) [post=224031]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
üniversitede iken bir bayan arkadaş vardı birisi elini falan çıtlattığında düşüp bayılıyor du..
[/b][/quote]

hade yaw
ben olsam sürekli fırlamalık yapardım

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
ßoynum haricinde her yerimi çıtlatabiliyorum..

ßir keresinde boynumu kütletecektim şartlandım damarlarım çekildi sanki yaa bi daha deneyemiyorum az daha kendi ellerimle boynumu koparacaktım

damadada

Üye
daha önce duymustum ama bızlerle paylastıgın için tesekkurler arkadas bukonuda uzman degılım ama okadar ılginç şeyler varkıvucudumuza daır anlasılması guc ve bırokadar zor ama hepsının bırhıkmetı vardı kalınsaglıcakla

a21a

a21a

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(mavizeybek &#064; Dec 12 2005, 12&#58;22 AM) [post=225687]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(a21a &#064; Dec 7 2005, 08&#58;38 PM) [post=224031]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

hade yaw
ben olsam sürekli fırlamalık yapardım
[/b][/quote]

yapıyorlardı.. koltuk altlarına bildiğimiz pet su şişesini alıp sıkıştırınca bu ses çıkıyor.. yapıyorlardı.. arkadaş düşüp bayılıyordu.... komik belki ama böyle şakaların pek taraftarı değilim..

mavizeybek

mavizeybek

Üye
aslında komik gibim gözüksede ben işin geyiğindeyim insanların zayıf yanlarıyla dalga geçmek hoş bişi olmasa gerek size katılıyorum

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
walla ilginçmiş bende eklemlerden gelio sanırdım meger hava pıtlıomuş

eerdem

Üye
Ben tek elimle , elimi sıkarak kıtır kutur sesler çıkarıyorum. Yani elimdeki bütün parmaklardan aynı anda ses geliyor.Çok feci zevk veriyor. Günde 2 3 kez yapıyorum. Şimdiye kadar bi zararını görmedim.

yusufucan

yusufucan

Üye
Hep merak eDerdim Öğrendiğim iyi oldu

neslein

neslein

Üye
bendede var bu alışkanlık bi gazete köşesinde okumuştum cok oldu alışkanlık haline gelen isanlarda yaşlandığında parmaklarında ağrı oluyormuş yani zararlıymış yazıyordu
paylaşım için tesekkürlr

ollii

ollii

Üye
Vay be bilmiyodum gerçekten saol...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...