Parker (2013)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Parker (2013)

Taylor Hackford’un yönettiği ve Jason Statham, Jennifer Lopez, Michael Chiklis ile Nick Nolte’un oynadığı Parker, 25 Ocak 2013’de Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Gösterim Tarihi: 25 Ocak 2013
Dağıtım: Medyavizyon Film
Yönetmen: Taylor Hackford
Oyuncular: Jason Statham, Jennifer Lopez, Michael Chiklis, Nick Nolte, Clifton Collins, Micah Hauptman, Wendell Pierce, Emma Booth, Patti LuPone
Palm Beach’teki emsalsiz zenginlik ve ihtişam dünyasında geçen bu kara filmde, prensiplerinden asla ödün vermeyen, azılı bir suçlu olan Parker, kendisine kazık atan bir çeteden intikam almak için çete üyelerinin peşine düşer. Oscar ödüllü Taylor Hackford’ın yönettiği Parker, ünlü romancı Donald E. Westlake’in soğuk kanlı anti-kahramanını ilk defa beyazperdede izleyicilerin beğenisine sunuyor.Soygunculuk dünyasında en cesur, en titiz ve en acımasız hırsız olan Parker (Jason Statham), imkânsız gibi görünen soygunları planlama ve gerçekleştirme konusunda uzmandır. Suç ortaklarından istediği tek şey koşulsuz sadakat – ve plâna harfiyen uymaktır. Ne var ki, son soygunda ekip üyelerinden birinin dikkatsizliği yüzünden gereksiz gere can kaybı yaşanması üzerine, Parker suç çetesi patronu Melander (Michael Chiklis) ve çetesinin planladığı bir sonraki büyük soyguna katılmayı reddeder. Hayır cevabını kabul etmeyen soyguncular Parker’a cephe alırlar ve onu ıssız bir yolun ortasında, cansız halde bırakırlar.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve BYFECI

BYFECI

BYFECI

Üye
Bu film gösterime girmiş bile..

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Girdide ben bunun Tr altyazı ya da dublajını bekliyorum. Çok severim jason stathamı yav :)

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Akıncı

Akıncı

Üye
jason statham varsa izlenir ben filmi izleyecektim altyazılı olunca bıraktım :ehe

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Ben altyazıyı geçtim hep sinema çekimi bozuk görüntü :) net bir tane altyazılı bulsam izlerim valla :D Bence bi film altyazılı izlenmeli hem orjinal sesler daha keyifli hemde izlerken farkında olmadan yeni yabancı kelimeler ekleniyor aklına.

• Beğen
Pro.Leon

Pro.Leon

Üye
Hala internete dusmedi mi ?

Akıncı

Akıncı

Üye
Ben altyazıyı geçtim hep sinema çekimi bozuk görüntü :) net bir tane altyazılı bulsam izlerim valla :D Bence bi film altyazılı izlenmeli hem orjinal sesler daha keyifli hemde izlerken farkında olmadan yeni yabancı kelimeler ekleniyor aklına.
:good: ama Türk'üz napcan :ehe

azadboz

Üye
Jason Reyiz Varsa İzlenir Dostum.

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Aynen Jason kraldır :)

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Katiliyorum filmleri hep alt yazili izlerim ben de :)

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Evet oğuzhanım orjinal seslerdeki duygular ve dış ses efektleri seslendirmelerde aynı olmuyor bu yüzden altyazı in seslendirme out :ehe

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...