Parker (2013)

 • 7 Nisan 2013
 • 514 Okunma
 • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >  Taylor Hackford’un yönettiği ve Jason Statham, Jennifer Lopez, Michael Chiklis ile Nick Nolte’un oynadığı Parker, 25 Ocak 2013’de Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
  Gösterim Tarihi: 25 Ocak 2013
  Dağıtım: Medyavizyon Film
  Yönetmen: Taylor Hackford
  Oyuncular: Jason Statham, Jennifer Lopez, Michael Chiklis, Nick Nolte, Clifton Collins, Micah Hauptman, Wendell Pierce, Emma Booth, Patti LuPone
  Palm Beach’teki emsalsiz zenginlik ve ihtişam dünyasında geçen bu kara filmde, prensiplerinden asla ödün vermeyen, azılı bir suçlu olan Parker, kendisine kazık atan bir çeteden intikam almak için çete üyelerinin peşine düşer. Oscar ödüllü Taylor Hackford’ın yönettiği Parker, ünlü romancı Donald E. Westlake’in soğuk kanlı anti-kahramanını ilk defa beyazperdede izleyicilerin beğenisine sunuyor.Soygunculuk dünyasında en cesur, en titiz ve en acımasız hırsız olan Parker (Jason Statham), imkânsız gibi görünen soygunları planlama ve gerçekleştirme konusunda uzmandır. Suç ortaklarından istediği tek şey koşulsuz sadakat – ve plâna harfiyen uymaktır. Ne var ki, son soygunda ekip üyelerinden birinin dikkatsizliği yüzünden gereksiz gere can kaybı yaşanması üzerine, Parker suç çetesi patronu Melander (Michael Chiklis) ve çetesinin planladığı bir sonraki büyük soyguna katılmayı reddeder. Hayır cevabını kabul etmeyen soyguncular Parker’a cephe alırlar ve onu ıssız bir yolun ortasında, cansız halde bırakırlar.
   


  Yazan: x-scarface
  -Akıncı ve BYFECI bunu beğendi.
 2. Bu film gösterime girmiş bile..
   
  x-scarface bunu beğendi.
 3. Girdide ben bunun Tr altyazı ya da dublajını bekliyorum. Çok severim jason stathamı yav :)
   
  -Akıncı bunu beğendi.
 4. jason statham varsa izlenir ben filmi izleyecektim altyazılı olunca bıraktım :ehe
   
 5. Ben altyazıyı geçtim hep sinema çekimi bozuk görüntü :) net bir tane altyazılı bulsam izlerim valla :D Bence bi film altyazılı izlenmeli hem orjinal sesler daha keyifli hemde izlerken farkında olmadan yeni yabancı kelimeler ekleniyor aklına.
   
  -Akıncı bunu beğendi.
 6. Hala internete dusmedi mi ?
   
 7. Düştü ancak çoğu sinema çekimi ve türkçe değil
   
  -Akıncı bunu beğendi.
 8. :good: ama Türk'üz napcan :ehe
   
 9. :D
   
  -Akıncı bunu beğendi.
 10. Jason Reyiz Varsa İzlenir Dostum.
   
 11. Aynen Jason kraldır :)
   
  -Akıncı bunu beğendi.
 12. Katiliyorum filmleri hep alt yazili izlerim ben de :)
   
  x-scarface bunu beğendi.
 13. Evet oğuzhanım orjinal seslerdeki duygular ve dış ses efektleri seslendirmelerde aynı olmuyor bu yüzden altyazı in seslendirme out :ehe
   
  -Akıncı bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/12/2018 - 23:09