pardus kurulumu

Sponsorlu Bağlantılar

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
pardus kurulumu
Bilgisayarımda hem c hem de d diskine virüs bulaşmış. (c Windows d depolama) ben de dyi formatlamk istemiyorum bu yüzden cye pardus kuracağım (yanına kurmak için boş alan yok) c diskimi kurulumda tam olarak formatlayacgm. Hangi yolu izlemem gerekir? (c diskini biçimlendirmek için)

- - - Eklendi - - -

Neyse cevap yok ama çok basitmis ben o slahsa dikkat etmemiştim daha sonra ekran kartimdan dolayı bir sorun oldu ve Windowsa geri döndüm.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
1 saat olmuş konu açılalı cevap yok diyosun bide bizimde hayatımız biri mesaj atacak diye pc başında bekleyemeyiz

• Beğen
Tepkiler: ismailkilgoz
-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
1 saat olmuş konu açılalı cevap yok diyosun bide bizimde hayatımız biri mesaj atacak diye pc başında bekleyemeyiz

Özür dilerim. Konuyu saat 6 gibi açmıştım ugraslarim sonucu da buraya yorum attım.

- - - Eklendi - - -

Ve bu yüzden saat değişmiş.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Bu bölümde destek konusu var eğer oraya yazarsan herkes aboneliklerden yeni mesajı görür ve konuya dönüş süresi kısalır sende daha hızlı cevap alırsın :)

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Linux ile kısa bi maceramiz oldu ama çok işime yaradı sayesinde depolama diskime bulaşan autorun virüsünü ve virüs dosyalarını temizledim üstüne Windows kurdum şimdilik sorun yok =)

• Beğen
Tepkiler: Dede
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Linux kullanmani tavsiye ederim ozellikle ubuntu veya linux mint :)

-Emre

-Emre

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartım bozuldu =( 256 mb onboard var suan bir de 1 gb ram sistem özellikleri düşük geliyor galiba pardusta pek performans alamadım

- - - Eklendi - - -

Linux kullanmani tavsiye ederim ozellikle ubuntu veya linux mint :)

Ama linuxda sXe denen illet calismiyor işte sorun orada

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Evet o çalışmıyor pardus denemedim ama linux mint rahat kaldırır diye düşünüyorum :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Yanina kur :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
D yi böl

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Bişeyler sil.:)