Pardon, Yanlış Alarm..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oteb

Üye
    Konu Sahibi
Pardon, Yanlış Alarm..
Tayland'da, geçen yılki tsunamide çok sayıda can kaybının olduğu Andaman Denizi sahilinde tsunami erken uyarı sisteminin yanlışlıkla çalması nedeniyle binlerce kişi paniğe kapıldı.

Yerel televizyon kanalı ITV, geçen yıl 5400 kişinin öldüğü kıyı köylerinde kazayla çalan siren sesiyle birlikte binlerce kişinin canını kurtarmak amacıyla kaçmaya çalıştığını duyurdu.

Phang Nga eyaletine bağlı Ban Nam Khem köyünde, halkın yaya ya da bulduğu motorsiklet, otomobil gibi araçlarla kaçtıkları, panik sırasında kazalar ve yaralananlar olduğu belirtildi.

Ulusal Afet Uyarı Merkezi yöneticisi Plodprasop Suraswadi, güney sahillerinde bulunan erken uyarı sisteminin düğmesine bir şirket çalışanın yanlışlıkla bastığını, olanlar nedeniyle özür dilediklerini söyledi...

kingenes

kingenes

Üye
Demek ki sadece bizim ülkemizde bu tür şeyler olmuyomuş...

jöly

Üye
düğmeye yanlış basan eleman kovulmuş mudur acaba? ben olsam kovardım insanları paniğe sürüklediği için....

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Baya makara olmuştur...

darkred

darkred

Üye
millet ne panik olmuştur walla.o adamı bi bulsalar neyaparlar kim bilir siz düşünün ...

cllgr

cllgr

Üye
bu işin şakası bile hoş değildir onlar için.gecen sene geçirdikleri felaketin psikolojisini üzerlerinden atamamışlardır

tofy

Üye
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Dec 14 2005, 08&#58;03 PM) [post=227490]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
millet ne panik olmuştur walla.o adamı bi bulsalar neyaparlar kim bilir siz düşünün ...

[/b][/quote]
ayy evet valla ben olsam bu korkuyu yaşattığı için intikam alırdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt