Pantech Vega Iron akıllı telefon için Android 4.4 Jelly Bean güncelleme duyurusu geldi

 • 16 Eylül 2013
 • 310 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Akıllı telefon ve tablet pazarında en çok tercih edilen işletim sistemlerinden bir tanesi olan Android, teknoloji devi Google tarafından geliştiriliyor. Açık kaynak kodlu olması sebebi ile üreticiler tarafından tercih edilen Androidişletim sistemi devamlı geliştirilerek yeni özellikler ve yetenekler kazanıyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Google geçtiğimiz günlerde yeni Android sürümünün duyurusunu gerçekleştirdi. Büyük bir merakla Android 5.0 Key Lime Pie beklense de,Google herkesi şaşırtarak Android 4.4 KitKat sürümünü duyurdu.

  Duyurunun ardından da akıllı telefon üreticilerinden güncelleme haberleri gelmeye başladı. İlk duyurulardan bir tanesi Güney Kore kökenli Pantech‘den geldi. Pantech akıllı telefonu Vega Iron için Android 4.4 KitKat güncellemesini sunacağını duyurdu. Henüz güncelleme için kesin bir tarih ise verilmedi.

  Pantech Vega Iron 5″ büyüklüğünde 1920×1080 piksel dokunmatik ekran, 1.7Ghz dört çekirdekli işlemci içeren Qualcomm Snapdragon 600yonga seti, 2GB sistem belleği, 32GB dahili veri kapasitesi, 13MP arka kamera gibi özelliklere sahip.

  Pantech Vega Iron akıllı telefon için Android 4.4 Jelly Bean güncelleme duyurusu geldi
   


  Yazan: ANIL

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/01/2019 - 16:23