Panasonic X700 Kullanan Var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serqahn

Üye
    Konu Sahibi
panasonic x700 kullanan war mı? bu teli bugün nette gördüm symbian,hafıza kartı falan warmış. ilginç geldi bana . kullanan warsa bilgilerinizi bekliorum ;;)

filimci

Üye
Forumda "panasonic x700" diye aratırsan bi çok başlık bulabilirsin. Bidolu.com dan eşe dosta tam 3 adet 380ytl den aldım. Eşe aldığımı zaman zaman kurcalıyorum fena sayılmaz.

RockFord Fosgate

Üye
nıye okdr ucuzkı????vga dıyemı???

Mr.Blof

Üye
Bende X800'le arasındaki farkı sormuştum.Ancak cevap veren olmadı.

face1tr

Üye
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Jan 20 2006, 03&#58;02 PM) [post=257398]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
nıye okdr ucuzkı????vga dıyemı???
[/b][/quote]

Panasonic pazardaki eski güçlü günlerine dönmek ve pazar payını arttırmak için kar oranlarını düşük tutuyor. Panasonic ürünlerini gerçek fiyatında satıyor. öyleki x700 nette 8 aydır satılıyor ve fiyatında gözle görülür bir değişiklik yapılmadı. Oysa nokya telefonlarına baktığımızda durum böylemi ?? şuanda 1250 ytl fiyatla pazara giren bir telefonun fiyatı bundan 6 ay sonra yarı yarıya düşüyor. her iki örneği incelediğinizde nokyanın sırtınızdan ne kadar para kırdığını anlayacaksınız.
saygılar

>>Burdan devam edelim<<

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt