Palermo rekora koşuyor

 • 12 Mart 2013
 • 318 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. [h=2]Serie A ekiplerinden Palermo rekora koşuyor... Giancarlo Gasperini'nin işine 2. kez son veren İtalyan kulübü, bu sezon 5. kez teknik direktör arayışına çıktı.[/h]< Resmi açmak için tıklayın >


  Serie A'da zor günler yaşayan Palermo'ya teknik adam dayanmıyor. Bir türlü aradığını bulamayan kulübün teknik adam sorunu sarmal bulmacaya dönüştü.
  Kulüp, bu sezon 4. kez teknik direktörünün görevine son verdi. Bulmacadaki kilit isim Gasperini... Bu sezon ilk olarak 4 Şubat'ta Palermo'yla anlaşan Gasperini, yönetimle yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle görevde sadece 1 gün kalabilmişti.
  Gasperini'nin yerine takımın komutasını ele alan Alberto Malesani'nin çalışma ömrü de 19 günle sınırlı kalmış ve yerine yine Gasperini getirilmişti. Ancak; Inter'de de kısa süre görev yapan Gianpiero Gasperini, hafta sonunda Siena karşısında alınan yenilginin ardından bir kez daha görevinden ayrılmak zorunda kaldı.
  2. Gasperini döneminin son bulmasıyla 4. kez teknik direktör değişikliğine giden Palermo'nun ligde sadece 3 galibiyeti bulunuyor.
  Ligde 28 maç sonunda 21 puanla son sırada yer alan kulüp, boşta kalan teknik direktör koltuğuna yine tanıdık bir ismi getirmeyi planlıyor. İtalyan basınında yer alan haberlere göre; sezona Giuseppe Sannino ile başlayan Palermo'nun eylül ayında görevine son verdiği teknik direktörle bir kez daha el sıkışması bekleniyor.
   


  Yazan: Akıncı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 01:29