P910 nasıl bluetooth kulaklık tanıtılır?

Sponsorlu Bağlantılar

metintekin

Üye
    Konu Sahibi
:help: :help: :help:

P910 nasıl bluetooth kulaklık tanıtılır? Bluetotooh kulaklığı tanıttıktan sonra kulaklığı kullanmak için ne yapmalız?
Mesela biri aradığında arabanın içindeyken hiç bi tuşa basmadan direkt kulaklıktan konuşma başlarmı? :help:
 


metintekin2

Üye
ACİL YARDIM!!!1 LÜTFEN YUKARDAKİ SORUYA CEWAP WERİN!!! HELP ME
 

6ra7

Üye
kullandıgın buletooth kulaklıgın markası ne?
 
abuvice

abuvice

Üye
önce bluetooth menüsünden cihazlarım menüsünden aratma yap... cihazı bulduğunda ekle ye bas..Cihaz eklenir.ama eğer kulaklık başka bir cihazla eklenmişse önceden bunun için kulakllığı resetlemek lazım..Bu da çok kolay. Çift iki tane +- yazan yerlere aynı anda bas..ses gelene kadar. Resetle sonra telefondan tekrar arat. Bu kadar.. Tabii Se kulaklığın olacak başka marka kulaklık olmaz.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt