p900 turkcell internet ayarı???????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili arkadaşlar başlıktanda anlayacağınız gibi arkadaşımın p900 üne türcell internet ayarlarını yapmak istedik şu agile messengeri çalıştıran internet ayarı tükcellin kendi orjinal net ayarından bahsetmiorum biz k700e bakıp yapmaya kastık yemedi bana hemen çok acil bilgi verirseniz çok minnettar kalırım arkadaş yarın şehiğr dışına çıkacak çünkü saygılar sevgilerr herkeze

Exalans

Exalans

Üye
Gprs Ayar P900

zafeer

Üye
ben de o konuda çok uğraşmıştım ve sonunda buldum. sony nin resmi sitesine gir oraya üye oluon ol. sonra ordan teline gonder ok:D hadi kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt