P-Keypop v3.0 fontları değiştirdi.ne yapmam lazım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

red_apple

Üye
    Konu Sahibi
P-Keypop v3.0 fontları değiştirdi.ne yapmam lazım
P-Keypop v3.0 proğramını 6600'a yükledim.içinden font switch diye bir proğram çıktı.kurcalarken fontlarım değişti.türkçe karakterler yok.abuk subuk bir font oldu.değişik fontları denedim kendi menüsünden yine düzeltemedim.proğramı kaldırdım yine düzelmedi.fabrika ayarlarına döndüm yine düzelmedi.acil yardım ne yapmam lazım.menü dilide anlaşılmaz bir dil.

wapcimor

Üye
Originally posted by red_apple@Oct 8 2005, 09:59 PM
P-Keypop v3.0 proğramını 6600'a yükledim.içinden font switch diye bir proğram çıktı.kurcalarken fontlarım değişti.türkçe karakterler yok.abuk subuk bir font oldu.değişik fontları denedim kendi menüsünden yine düzeltemedim.proğramı kaldırdım yine düzelmedi.fabrika ayarlarına döndüm yine düzelmedi.acil yardım ne yapmam lazım.menü dilide anlaşılmaz bir dil.
[post=187068]Quoted post[/post]​
dostum aynısı bir hafta önce benim basımada geldi.key popla daha kolay yazacagımı düşündüm ama sonradan pişman oldum.soft format yapınca da olmuyor.direkt hard format atman lazım.yani sarj doluyken ve telefon kapalıyken
yıldız+3+yes+telefonu acma tusuna basılı tutup ac formatting yazasıya kadar basılı tut sınra hersey eskisi haline döner.

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
FORMATA GEREK YOK
programı durdurup uninstall yapmanız yeterli.7610umda oldu bu şekilde düzelttim.

wapcimor

Üye
Originally posted by DeRMaNTeS@Oct 9 2005, 03:51 PM
FORMATA GEREK YOK
programı durdurup uninstall yapmanız yeterli.7610umda oldu bu şekilde düzelttim.
[post=187566]Quoted post[/post]​
arkadas programı kaldırmıs.hem ben denedim.olmamıstı.
;)

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
fe explorer gibi bi rogramla keypop programını sonlandırıp /system/apps/ klasorunden kurudugu dizini kaldırmayı dene.olur o zaman.

red_apple

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar olayı deneme yanılma ile çözer gibi oldum.font viewer denen programın menüsünde set1... set2...set3... diye seçenekler var bunlar fontu değiştiriyor.yalnız ben önce tek tek denedim setleri.olmadı sonra set3... nın birde alternatif set3'ü var.proğramı kaldırdığım için ..... yazıyorum.hatırlayamadım.o set3'ü seçtim telefonu restart yaptım düzeldi fontlar.acaba bir fontu seçtiğimizde ana telefon fontunun backup'ınımı almıştı proğram bilemiyorum.ama düzeldi gibi geldi bana fontlar en azından düzgün okunuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt