Özer'in Ankaraspor üzüntüsü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Özer'in Ankaraspor üzüntüsü

Fenerbahçeli futbolcu Özer Hurmacı, sarı-lacivertli ekibin çok güçlü bir kadroya sahip olduğunu söyledi.
Özer Hurmacı, Fenerbahçe Dergisi'nin ekim sayısına yaptığı açıklamada, sezon boyunca mağlubiyet sayılarını çok az sayıda tutmaları gerektiğini vurgularken, ''Aslında takımın bu yapısıyla hiç mağlubiyet almamalıyız. Çok güçlü bir takımız, daha göze hoş gelecek futbol sergilemeliyiz. Bunu yaptığımız sürece, tabii ki Fenerbahçe'nin hedefi her zaman için şampiyonluklardır. Biz de bunu kovalayacağız'' ifadelerini kullandı.

Takım arkadaşı Alex de Souza'ya övgüde bulunan Özer, onu izlediği zaman ister istemez heyecanlandığını belirtirken, ''Çünkü her an her şeyi yapabilecek kapasitede oynuyor. İlk geldiği yıl Yattara da bende aynı etkiyi bırakmıştı. Zorlayan da Roberto Carlos'tu. Daha fazla zorlamasın diye aynı takıma geldim.''

Diğer yandan, PFDK tarafından Bank Asya 1. Lig'e düşürülen ve Tahkim Kurulu'nun vereceği nihai karar beklenen Ankarasor konusuna da değinen Özer Hurmacı, şunları söyledi:

''Ben de 5 yıl boyunca Ankaraspor'da oynadım. Kulübün hukuki mevzular karşısında bulunduğu durumla ilgili çok fazla yorum yapmak istemiyorum. Akıllıca bir çözüme kavuşturacaklarını umut ediyorum. Ancak oradaki arkadaşlarımın durumuna çok üzülüyorum. Arkadaşlarım umarım kısa sürede serbest kalır ve devre arasına kalmadan istedikleri farklı kulüplerde forma bulabilirler.''

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Ankaraspor ve futbolcuları için zor bir durum..bakalım ne olacak?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Özer'in Ankaraspor üzüntüsünün tam tersini destekliyorum. Adamların yaptığı ortada!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...