Oyun Oyunlarda Sensör Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ezioTD

ezioTD

Üye
    Konu Sahibi
Oyunlarda Sensör Sorunu
Arkadaşlar GM5+ 7.1.1 kullanıyorum. Oyunlarda örneğin yarış oyunlarında arabalara kameranın olduğu tarafa doğru çekiyor. Birçok kalibrasyon uygulaması denedim kalibre ediyor ama oyuna girince yine sola çekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Başka oyunda denedin mi sensörü. Yani tek oyunda mi denedin

• Beğen
Tepkiler: ezioTD
ezioTD

ezioTD

Üye
    Konu Sahibi
evet denedim maalesef aynı sonuçlar

By_Casparov

By_Casparov

Üye
hayır hiç düşmedi. bir kere quick tune up ile kalibre ettiğimde düzelmişti şimdi o da işe yaramadı
Önceden kurup kaldırdığın bi kaç uygulama sensörü bozmuş olabilir. cihazı yedekleyin full wipe yap %90 düzelir

ezioTD

ezioTD

Üye
    Konu Sahibi
Önceden kurup kaldırdığın bi kaç uygulama sensörü bozmuş olabilir. cihazı yedekleyin fu ll wipe yap %90 düzelir
gün içinde birçok kez full wipe yaptım rom değiştirme durumundan dolayı

By_Casparov

By_Casparov

Üye
gün içinde birçok kez fu ll wipe yaptım rom değiştirme durumundan dolayı
yine düzelme olmadı mı. başka rom da denemene rağmen aynı sıkıntı varsa senden başkası o cihazı senin fark etmediğin bi zamanda yere düşürmüştür kardeşim. Denge sensörü öyle kolay kolay bozulmaz

• Beğen
Tepkiler: ezioTD
ezioTD

ezioTD

Üye
    Konu Sahibi
yine düzelme olmadı mı. başka rom da denemene rağmen aynı sıkıntı varsa senden başkası o cihazı senin fark etmediğin bi zamanda yere düşürmüştür kardeşim. Denge sensörü öyle kolay kolay bozulmaz
doğru söylüyorsun hiç hatırlamıyorum düştüğünü. az önce mesela temple run denedim dikey ekran oyun. onda sorun yok. şimdi traffic racer deneyeceğim.
evet traffic racer oyununda da kamera tarafına doğru çekiyor aracı dikeylerde sorunsuz :)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
doğru söylüyorsun hiç hatırlamıyorum düştüğünü. az önce mesela temple run denedim dikey ekran oyun. onda sorun yok. şimdi traffic racer deneyeceğim.
Vala kardeşim başka oyunda denesen bile senin oynamak istediğin oyunda arıza yapmaması önemli olan. Sen onu bi servise göster sorun neymiş hiç yoktan onu öğrenirsin. donanımsal sorun mu yazılımsal mi onu öğrenirsin.

ezioTD

ezioTD

Üye
    Konu Sahibi
Vala kardeşim başka oyunda denesen bile senin oynamak istediğin oyunda arıza yapmaması önemli olan. Sen onu bi servise göster sorun neymiş hiç yoktan onu öğrenirsin. donanımsal sorun mu yazılımsal mi onu öğrenirsin.
Teşekkür ederim cevapların için. :)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Teşekkür ederim cevapların için. :)
Rica ederim ama dediğim gibi senden başkası telefonu alıp düşürmüş olabilir. ille de sert yere düşmesi önemli değil cihaz halıya bile düşse o sensor arıza yapabilir. Ama sağlam darbe almıştır onu diyeyem

Üst Alt