Oyun Ve Uygulamaları Sd Karta Taşıma (çözüm)

Sponsorlu Bağlantılar

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Galaxy S3. Android sürümü 4.2
Hafıza Kartı Class10 64Gb SanDisk
Sizdeki hatayı ilk defa duydum.Oyunların klasörlerini eski yerlerini taşıyın.Sonra hafıza kartındaki obb ve data klasörünü silin.Uygulamayı baştan kurun ve herşeyi sırasıyla en baştan yapın.

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
Teşekkürler sonunda tabletimi odin ile telimi uptade zip ile rootladım şu an deniyorum

• Beğen
Tepkiler: Joker
AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
Ugulamalar sd karta taşındıktan sonra telin kndi hafızasından obb siliniyormu ?

- - - Eklendi - - -

Olmadı ! Gta vice city ve asphalt 8 dosyaları obb a taşınmadı vice city yi açtığımda xapk dowland bişi diyor nasıl halledcem !

• Beğen
muratkrm

muratkrm

Üye
Ugulamalar sd karta taşındıktan sonra telin kndi hafızasından obb siliniyormu ?

- - - Eklendi - - -

Olmadı ! Gta vice city ve asphalt 8 dosyaları obb a taşınmadı vice city yi açtığımda xapk dowland bişi diyor nasıl halledcem !

Bende ki gibi bir hata var sizde de. Bazı oyunlar maalesef taşınamıyor. Uygulamalarımın tamamını taşıyorum. Genel olarak 30mb kadar uygulamalarım var Ama 1 Gb civarı data tutan tüm uygulama, oyun vb. hata veriyor.

Oyun veya uygulama açılınca yeniden indirme gerekiyor... Çözümünü araştırıyorum, hala bulabilmiş değilim.

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bakın uygulama veya oyun taşındıktan sonra açılmıyorsa çözümünü oraya yazdım.Konuyu dikkatli okuyunuz lütfen.Ben yaklaşık 8 gb kadar oyun ve uygulama taşıdım hepside tıkır tıkır çalışıyor.

AkiliBidik

AkiliBidik

Üye
Uygulamanın datası silinmiş ;)

theeternal

theeternal

Üye
hafıza kartına taşıyabılcez dımı super mış teşekkürler

• Beğen
theeternal

theeternal

Üye
wifi yok playstore dısında lınk yokmu

• Beğen
theeternal

theeternal

Üye
aha buldum :D

• Beğen
theeternal

theeternal

Üye
asphalt 8 iki tane vardı biri 1.5gb dieri 240 kb ikisinide seçtim taşıdım sonra tekrar oyunların oldugu yere geldı mounta basıtm hafızaya bakıyom hala aynı

• Beğen
theeternal

theeternal

Üye
oldu yaşa beeeeeeeeeee saolasın

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim :)

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Paylaşım için teşekkürler hocam bayadır arıyordum bu bölüme bakmak aklıma gelmedi konu varmış. :rolleyes:

• Beğen
mission

mission

Üye
Ben kurdum şöyle bi ekranla beni karşıladı oyun falan var telefonda hiçbiri görünmüyor yardımcı olabilirmisiniz ne yapmam gerekiyor. Cihaz S4 mini. (Marketten indirdim pro sürümü değil)

Son düzenleme:
  • Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben kurdum şöyle bi ekranla beni karşıladı oyun falan var telefonda hiçbiri görünmüyor yardımcı olabilirmisiniz ne yapmam gerekiyor. Cihaz S4 mini. (Marketten indirdim pro sürümü değil)
Herşeyi eksiksiz yaptınız mı ?

mission

mission

Üye
Herşeyi eksiksiz yaptınız mı ?

Evet son olarak bu aşamaya geldim zaten bende bi bu oyun bide hill climb var. plants vs zombies 95 mb taşıdı. Uygulama çok var ama sanırım programın yapabildiği bu kadar herşeyi görmüyor değil mi. Mesela firefox 55 mb, swiftkey 12 mb, 23mb lik başka bi uygulama daha var. herşeyi taşımıyor ve görmüyor???

• Beğen

Üst Alt