Oyun Ve Uygulamaları Sd Karta Taşıma (çözüm)

Sponsorlu Bağlantılar

artist0064

artist0064

Üye
Datayida tasiyormu?

• Beğen
Tepkiler: Joker

metintekin06

Üye
Bende de glaxy s3 var android 4.2.2 test yazılımı kurulu artık bir çok uygulamayı root yapmadan hafıza kartına taşıyor örneğin navigasyon programı olan sygic ve bir çok oyun ve program ama genede taşınmayan istisna programlar var...

Usta bende de S4 mini var android 4.2.2 ile geliyor zaten,hafıza kartına tası aktif orjinalde ama sadece uygulama dosyasını tasıyor datayı tasımıyor.Rootsuz- Sen nasıl yaptın sygic gibi datalı yada mesela real racing 3 gibi ?

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Usta bende de S4 mini var android 4.2.2 ile geliyor zaten,hafıza kartına tası aktif orjinalde ama sadece uygulama dosyasını tasıyor datayı tasımıyor.Rootsuz- Sen nasıl yaptın sygic gibi datalı yada mesela real racing 3 gibi ?
Data dosyalarını bu uygulama ile taşıyabilirsin.Root yapmakta kaldırmakta çok basit.

metintekin06

Üye

Data dosyalarını bu uygulama ile taşıyabilirsin.Root yapmakta kaldırmakta çok basit.
Joker kardeş bu konunun basında verilen rootlama konusunda dahi adam 50 tane uyarı yazmıs dikkat edin sorumluluk kabul etmem felan diye..tekrar rootlamayı geri aldığındada sayacı felan da sıfırlaman lazım.Birde telefonuna uygun rootlamayı bulman lazım v.s.

O yüzden rootsuz olsa daha iyi olur benim için ,en azından bir süre...

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Joker kardeş bu konunun basında verilen rootlama konusunda dahi adam 50 tane uyarı yazmıs dikkat edin sorumluluk kabul etmem felan diye..tekrar rootlamayı geri aldığındada sayacı felan da sıfırlaman lazım.Birde telefonuna uygun rootlamayı bulman lazım v.s.

O yüzden rootsuz olsa daha iyi olur benim için ,en azından bir süre...
Rootsuz uygulamayı kullanamazsın.Senin seçimindir saygı duyarım ama bu kadar korkulacak bir iş değil bu root.

muratkrm

muratkrm

Üye
Uygulama gerçekten işe yarıyor Teşekkürler anlatım ve emeğin için kardeşim ama benim bir problemim var. Fifa12 yi başarılı bir şekilde taşıyamıyor. Oyun taşındıktan sonra listeden çıkıyor play e basamıyorum. Menü oyuna girince yeniden indirme gerekiyor.

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Uygulama gerçekten işe yarıyor Teşekkürler anlatım ve emeğin için kardeşim ama benim bir problemim var. Fifa12 yi başarılı bir şekilde taşıyamıyor. Oyun taşındıktan sonra listeden çıkıyor play e basamıyorum. Menü oyuna girince yeniden indirme gerekiyor.
Rica ederim.Uygulamayı nerden indirdiniz?Eğer play store dışında bir yerden yüklediyseniz sorun çıkabiliyor.

muratkrm

muratkrm

Üye
Fifa12 yi buradan yüklemiştim fakat Minion Rush ta da aynı hatayla karşılaştım. Play store dan yükledim o oyunu.

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fifa12 yi buradan yüklemiştim fakat Minion Rush ta da aynı hatayla karşılaştım. Play store dan yükledim o oyunu.
Oyunları değil uygulamayı sormuştum.Uygulamayı silin ve tekrar play store'dan yükleyin.Türkçe olacaktır zaten,bir daha deneyin bakalım.Sırasıyla ve eksiksiz yaparsanız sorun çıkmayacaktır.Ben bir süredir kullanıyorum ve hiçbir hatayla karşılaşmadım.Son sürümde türkçe olması daha da güzel oldu.

muratkrm

muratkrm

Üye
Sildim ve tekrar yükledim. Bir kaç uygulamada denedim şimdilik ve gayet başarılı. Çalışıyor olduğumdan dolayı akşam oyunlarda da deneyip sonucu yazarım.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sildim ve tekrar yükledim. Bir kaç uygulamada denedim şimdilik ve gayet başarılı. Çalışıyor olduğumdan dolayı akşam oyunlarda da deneyip sonucu yazarım.
Sevindim.Yaz iyi olur.:oke:

muratkrm

muratkrm

Üye
Malesef olmuyor. 1.5gb olan fifa12 yi malesef taşıyamıyor ve program hata yapıyor. Silip tekrar yüklemek gerektiriyor.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
muratkrm

muratkrm

Üye
Fifa yı taşıyor ve bağlanma zaman aşımına uğradı gibi bir hata veriyor. Kapatıp açıyorum fifa taşınmamış görünüyor. Ve diğer tüm taşınan uygulamaları da siliyor listeden.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefonunuzun modeli nedir ?

muratkrm

muratkrm

Üye
Galaxy S3. Android sürümü 4.2
Hafıza Kartı Class10 64Gb SanDisk

• Beğen
Tepkiler: Joker ve AkiliBidik