Oyun tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

tirenx

Üye
    Konu Sahibi
Oyun tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar umarım doğru yere açmişimdir konuyu, olaya gelirsek aradım aradım bulamadım bana gta-modern combat4 gibi offline, internet gerektirmeyen bi hikayesi olan/devam eden ilerleyen bir oyun lazım lütfen bilenler oyun önersin oyunun boyutu falan önemli değil hiç şimdiden teşekkürler :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Timber man :) kesinlikle oyna çok güzel bir hikayesi vs sürekli devam eden bir oyun sonu yok :)

tirenx

Üye
    Konu Sahibi
Timberman zaten var ben galba tam anlatamamışım k.bakma benim demek istediğim böyle sıkıldıkça açıp subway surfers timberman gibi oynanacak şeyler değil benim isteğim gta gibi, başlasın bi hikayesi olsun oyunun sonuna gelmeye çalişalim, bi örnek daha modern combat4 gibi :)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Timberman zaten var ben galba tam anlatamamışım k.bakma benim demek istediğim böyle sıkıldıkça açıp subway surfers timberman gibi oynanacak şeyler değil benim isteğim gta gibi, başlasın bi hikayesi olsun oyunun sonuna gelmeye çalişalim, bi örnek daha modern combat4 gibi :)
Yok doğru anladımda biraz espiri olsun diye :)

Spiderman 1-2 yükleyebilirsin benim hoşuma gitmişti

Vegaz gangstarı - rio gangstar gibilerine bakabilirsin

SHS

SHS

Üye
Dead Space :oke:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ganstar oyunu var kardeşim n.o.v.a. var. Sen forumu araştırırsan neler neler var :D

tirenx

Üye
    Konu Sahibi
Alıntılama yapmayı bilmiyorum kusra bakmayın arkadaşlar :D Spiderman 2 yi oynadım iyiydi, Dead space de oynadım oda iyiydi gangstar oyununu deniyeceğim aslında NOVA yıda oynamak istiyorum ama Türkçe olmadığı için anlarmıyım tam onu bilmiyorum neyse çok teşekkürler :)

Edit: buldum alinti yi :D

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
frdgngr

frdgngr

Üye
max payne :oke:

tirenx

Üye
    Konu Sahibi

Bakarım onada bir ara çok dikkatimi çekmemişti yinede teşekkürler. Bu arada Gangstar Vegas'ı yükledim ama anlamadığım bir şekilde oyunda ara sahneler değişirken siyah ekranda 2-3saniye bekliyorda değişiyor veya oyunun ortasındayken map'e bakacakken tıkladığımda yine bi 2-3-4 saniye bekletip açiliyor çok sinir bozucuydu sildim kaldirmiyor mu zorluyor mu acaba anlamadım :/

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Galaxy Ace ise telefonun sorun yaşayabilirsin kardeşim. Zaten Ace ile N.O.V.A. yı oynayamazsın hatta Vegas'ta kasıyorsa Rio yanılmıyorsam daha fazla sistem özelliği istiyordu

tirenx

Üye
    Konu Sahibi
Yok oyunları tablette oynuyorum tabletim ; Galaxy Tab 3 Sm-T110
tabletim vegas ı kaldirmiyor galba :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yani işlemci ram ve ekran kartı isteyen oyunlar çıkıyor artık piyasaya. 2 sene önceye ait bir tabletse eğer kaldırmada sorun yaşar

tirenx

Üye
    Konu Sahibi
Yok abi 2 yıllık değil, wiki'de yanlış anlamadıysam Galaxy tab 3 lite 16 ocak 2014 de çıkmış, ( )
Gta-Modern Combat-Asphalt-Real Racing 3 gibi oyunları takıntısız oynadım yani bu oyunda neden böyle menüyü falan açarken zorlaniyor anlamadım grafikleri düşüğe bile alip denedim. Neyse arkadaşlar öneren herkese teşekkürler Nova ile Max payne i indirip deneyecem. Herkese iyi forumlar :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yok abi 2 yıllık değil, wiki'de yanlış anlamadıysam Galaxy tab 3 lite 16 ocak 2014 de çıkmış, ( )
Gta-Modern Combat-Asphalt-Real Racing 3 gibi oyunları takıntısız oynadım yani bu oyunda neden böyle menüyü falan açarken zorlaniyor anlamadım grafikleri düşüğe bile alip denedim. Neyse arkadaşlar öneren herkese teşekkürler Nova ile Max payne i indirip deneyecem. Herkese iyi forumlar :)
olsun oyun içinde donmadığı sürece sıkıntı yok bence. Keyfine bak rahat ol. İyi oyunlar şimdiden

• Beğen
Tepkiler: tirenx

Üst Alt