oyun laptopu uygun fiyata öneri?

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
oyun laptopu uygun fiyata öneri?
Arkadaşlar ben öyle yüksek boyutlu son sistem özellikler de çalışan oyunlar oynamıyorum zaten eski laptopumda 1gb nvidia 520m vardı ets2 ve pes13 rahatlıkla oynuyordum başka oyun oynamam pek zaten. Şimdi de guncel olarak pes16 fifa16 yı filan bir iki sene orta derecede oynatabilcek bir laptop olsun yeter diyorum. Ama para sıkıntım var en fazla 1200.1300 çıkar.

m.akakce.com/p/?3977534
m.akakce.com/p/?5591142
bu fyat aralgnda bunları gördum. Bunlar pesfifa16 yı kaldrırmı orta duzeyde yahut bşka önersi olan varmı

BRKTNL

BRKTNL

Üye
İlk linkteki Pavillion'un ekran kartı ikincisinden bir tık daha iyidir. İlkini öneririm zaten bütçeniz dar daha fazlası da olacağını sanmam özellik olarak. Oyun performansına gelirsek ilkinin ekran kartı bende de var ve pes 16, ets 2 yi ben de oynuyorum bütün özellikler full de hiç sıkıntı yok söyleyim.

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
İlk linkteki Pavillion'un ekran kartı ikincisinden bir tık daha iyidir. İlkini öneririm zaten bütçeniz dar daha fazlası da olacağını sanmam özellik olarak. Oyun performansına gelirsek ilkinin ekran kartı bende de var ve pes 16, ets 2 yi ben de oynuyorum bütün özellikler fu ll de hiç sıkıntı yok söyleyim.
donma vs olmuyor değil mi ? Bir iki sene götürür mu bu tür oyunlarda ?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
pes 15, 16 full oynadım dahasını da oynatır kanımca, fifayı denemedim ama sorun olmaz.

Üst Alt