Tavsiye Oyun Istekleriniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Oyun Istekleriniz ?
Arkadaşlar, istediğiniz swf oyunları söyleyin yapabildiklerimi sise çevireyim. Symbian'dan ayrılmadan önce bu büyük foruma biraz daha yararım olsun istiyorum. İstek ve önerilerinizi bekliyorum. İyi forumlar :)

Alleynna

Üye
selam yalvaririm tbletim icin msp yani moviestarplanet oyunun hilelisini yapin

PYTHONs

Üye
SWF dosyasından earn to die i çevir ama çevir derken tuş ekleyebiliyosan ekle mesela gaz fren pedalı gibi :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
Klavye gerektiren oyunları telefonda oynayamayız maalesef :(

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
kardeşim ben öyle sfw den falan anlamıyorum asphalt 7'yi sonrada 8'i oynayıp bitirmek istiyorum bu konuda bama yardımcı olursan sevinirim. Üstelik SYMBİAN'a veda ediyorsun, yerine birini bulursan senin yaptıgın bu hizmet hiç bitmez bana yaptıgın işleri ögret senden sonra ben symbian'a hizmete devam etmek isterim.senin yaptıgın gibi

• Beğen
Tepkiler: mahmut.
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
kardeşim ben öyle sfw den falan anlamıyorum asphalt 7'yi sonrada 8'i oynayıp bitirmek istiyorum bu konuda bama yardımcı olursan sevinirim. Üstelik SYMBİAN'a veda ediyorsun, yerine birini bulursan senin yaptıgın bu hizmet hiç bitmez bana yaptıgın işleri ögret senden sonra ben symbian'a hizmete devam etmek isterim.senin yaptıgın gibi
Güzel parody :oke:

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
    Konu Sahibi
SWF dedim arkadaş Asphalt 7 ne :D

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
walla bilmiyomki swf ne sen önce onu bi açıkla

• Beğen
Tepkiler: mahmut.