Telefon Tavsiyesi Oyun İçin Hangi Telefonlar Daha İyi ?

Sponsorlu Bağlantılar

korayertaş

korayertaş

Üye
    Konu Sahibi
Oyun İçin Hangi Telefonlar Daha İyi ?
Arkadaşlar mobil oyunlarını seven birisiyim ve oynarken telefonum ısınıyor patlayacak duruma geliyor bu durumda beni çok rahatsız ediyor telefonumun markası İphone 6 bana daha iyi ısınmayacak bir telefon önerir misiniz şimdiden teşekkür ederim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Öncelikle her telefon ısınır, daha iyi yalıtım ve alınabilecek kılıflar ile bir nebze hissedilmeyebilir.
Bütçe önemli bu konuda.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993

MaxipmaN

Üye
70 dereceye kadar cpu sıcaklığı ve 38-39 derece batarya sıcaklığı yaz sıcaklarında normaldir. ama şu anki hava ile fazla.

technogamer2345

Üye
Oneplus, Xiaomi al cok para vermezsin heralde. xiaomi black shark rog phone falan ciktida cok pahalilar. trye muhtemelen gelmeyedebilirler bu fiyattan dolayi

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Oyun telefonlarini al daha yayginlasmadilar ama

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Boşver telefonu iyi bir bilgisayar daima daha iyidir
İronik bir şekilde telefonlarda oyun donemi kapandı sayılır. Eskiden donanım sınırlıydı ama reklam olmazdı, bir kere satın aldın mı senin olur reklam falan göstermezdi.
Şimdi ise adeta bir oyun konsolu olmasına rağmen telefonlarda oyun oynanmıyor, zırt pırt reklam çıkıyor, reklamı kapatmak için para veriyorsun, bu kez Google reklam koyuyor.
Belki şu pubg ve fortnite ile firmalar kendine gelir ama umutlu değilim.

technogamer2345

Üye
Bence bilgisayardaki büyük firmalar bu işe el atsın, yeni bir platformdan istifade başarılı oyunlarını artık hem Mobile platforma da çıkarsınlar. Belki GTA 5-6 gibi AAA oyunlar olmayabilir ama yavaş yavaş başlasınlar. Eskiye dönük oyunların Remastered sürümlerini çıkartarak. Onlar eminim daha fazla beğenilecek.