Oyun canavarı arayanlara en uygun fiyat F/P ürünü Lenovo Y580 Gtx660m 1.800tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
futbol123

futbol123

Üye
Oyun canavarı arayanlara en uygun fiyat F/P ürünü Lenovo Y580 Gtx660m 1.800tl

Lenovonun çok güçlü ekran kartına sahip laptobu bu laptopla oynuyamayacağınız oyun yok yüksek ve ultra düzeyde oynarsınız.
İ5 3210m 2.5ghz turboost 3.1ghz
GTX660M 2gb ekran kartı (süper bir ekran kartı.)
8gb ram
500gb harddisk (5400prm)
Böyle güçlü bir makinaya 5400prm harddisk yakışmamış.7200prm ve ssd beklerdim onun dışında makine süper oyun oynayanlar kaçırmasın bu fiyata hiçbir yerde yok.

ANIL

ANIL

Admin
bunun birde i7li modeli var fakat türkiyede yok şuan internet üzerinden alınabiliyor...

Superfan

Superfan

Üye
768p ekran :lol2:

Superfan

Superfan

Üye
Nasıl yani?

osicik

Üye
epeydir takip etmiyom pc ama lenovo ya 1800 tl vermem şahsen....!!!!

osicik

Üye
[QUOTE=" Tehlike ";5129222]
niye?
[/QUOTE]
valla bi kere casperden dilim yandı sene 2005-2006 gibi galiba maaşım 1000 lira civarı ben 2250 lira vermişim en iyisi vs. diye mübarek nasıl garantin biter 15 gün sonra pert olursun 250 ye okutmuştum ... artık toshiba yada hp den şaşmam ...

futbol123

futbol123

Üye
valla bi kere casperden dilim yandı sene 2005-2006 gibi galiba maaşım 1000 lira civarı ben 2250 lira vermişim en iyisi vs. diye mübarek nasıl garantin biter 15 gün sonra pert olursun 250 ye okutmuştum ... artık toshiba yada hp den şaşmam ...
Casper ne alaka kardeşim casper la lenovoyu nasıl bir tutuyorsun ? lenovo gayet kaliteli bir firmadır.

osicik

Üye
[QUOTE=" Tehlike ";5129337]
Casper ne alaka kardeşim casper la lenovoyu nasıl bir tutuyorsun ? lenovo gayet kaliteli bir firmadır.
[/QUOTE]
valla ıbm in pc bölümünü devam ettiriyor o firma galiba ama ne bilem servistir garantidir sağlamlıktır insan güvenemiyor genede ... bide şansta önemlimi bilmem ama adamlarda toshiba var 7-8 senelik görünce ağzım açık kalıyor ben 3 laptop eskittim 2 ve 3 sene arası ömürle... şimdi hp var bakalım bu iyi gibi duruyor inşallah 5 seneyi görürüm :):)

ugur1000

ugur1000

Üye
arkadaşlar anlamadığım yerli malı kullanılmalıydı hani yurdumuzun malını kullanmalıydık eğer türkiyenin gelişmesini istiyorsak bence türk mallarına destek olmalıyız... sis tam tersine kötülüyorsunuz...

Tekno_Kaplan

Tekno_Kaplan

Üye
ben toshiba kullanıyorum 2008 den bu yana halada kullanıyorum lenovo da iyidir bence fiyatı gayet uygun

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
arkadaşlar anlamadığım yerli malı kullanılmalıydı hani yurdumuzun malını kullanmalıydık eğer türkiyenin gelişmesini istiyorsak bence türk mallarına destek olmalıyız... sis tam tersine kötülüyorsunuz...

Yerli malı dediğiniz hangi marka oluyor?

Mert

Mert

Üye
Lenovo G560 tam 1 senedir kullanıyorum. Hiç bir sorunla karşılaştırmadı beni sağolsun. Eğer düzgün kullanılırsa servise hiç ihtiyaç olacağını bile zannetmiyorum.

hasansahin13

Üye
bende bunu almayi dusunuyorum ama turbo booster yok bide hd diil ya cok kararsizim alsammi ki??

futbol123

futbol123

Üye
bende bunu almayi dusunuyorum ama turbo booster yok bide hd diil ya cok kararsizim alsammi ki??
Turbobooster var nasıl yok 3.1ghz oluyor :) hdd iş görür yine :) burdada i7 li modeli :) ve ssd olanı

ugur1000

ugur1000

Üye
casper... hani lenovoyla aynı yerde tutulamazdı ya sayın"cankartal"

GSalazar

Üye
gerçekten iyi bi laptop uzun süredir araştırıyorum eğer oyun oynamak gibi bi düşünceniz varsa kesin bunu tercih etmelisiniz ayrıca bu laptopin ilerde ekran kartı değiştirilebiliyor servis olayını türkiyede genel olarak çoğu firma ayni temiz kullandıktan sonra servise hiç ihtiyaç kalmaz asus n56vz de çok iyi ancak oyun düşünüyorsaniz gt 650m ile gtx 660m arasında fark var oyun için lenovo diyorum bende

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
casper... hani lenovoyla aynı yerde tutulamazdı ya sayın"cankartal"
Casper ın montaj dışında hangi parçası türkiyede yapılıyor çok merak ettim :))
Ayrıca ben demedim o bir tutulamaz cümlesini, ancak ben de bir tutmam. Her markanın farklı artı ve eksileri vardır benim gözümde. Modeller arasındaki dizayn farkları bile performansı etkilerken marka-montaj unsurlarının fark yaratmaması imkansız neredeyse.
690 TL ye aldığım Lenovo thinkpad ile gayet rahatım şahsen. İşlevini yerine getiriyor benim için ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt