"Öyle bir şey demedim"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Öyle bir şey demedim"
[h=2]Aykut Kocaman, Alex de Souza'nın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi: Başarılı çalıştırıcı, Brezilyalı futbolcuya yönelik olarak, “Sen çok büyüksün, seni idare edemiyorum” gibi ifadeleri kullanmadığına vurgu yaptı[/h]
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, M’Gladbach maçı için Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan hareketlerinden önce basın mensuplarının karşısına geçti. Bir düzeltmeyi yapmak durumunda kaldığını ifade eden Kocaman, Alex’in açıklamalarıyla ilgili olarak, “Sanki Fenerbahçe teknik direktörü futbolcuyla karşı karşıya kalmış pozisyonunu yaratmak istemiyorum. Bu ısıtılıp ısıtılıp öne sürülse de bunun dışında kalma gayreti içindeyim. Dün Alex kendi adına süreci anlatırken kullandığı bir cümle beni çok rahatsız etti. Sıralama yaparken kullandığı ana tema büyük ölçüde doğru, bunu söylemem gerekiyor. Ama bire bir konuşmamızda çevirmenimiz Samet Güzel ile beraber yatığımız konuşmada, ’Sen çok büyüksün, seni idare edemiyorum” gibi bir cümle asla geçmedi. Fenerbahçe Kulübü’ne büyük hizmetler verdi Alex, gerçekten de büyük oyuncuydu. Her zaman söyledim, tekrarlıyorum. Şu anda da büyük oyuncular var takımda. Alex ile beraber olmaktan zevk aldığım gibi onlarla birlikte olmaktan da zevk duyuyorum. Fenerbahçe’yi daha da büyütmeye çalışıyoruz. Ancak ’Sen çok büyüdün’ cümlesi bana ait değildir. Bunun düzeltilmesini rica ediyorum. Öyle bir şey söz konusu dahi olmadı.”

‘Ondan tek ricam var’

“Alex’ten bundan sonraki süreçte yapacağı açıklamalar için ricada bulunan Kocaman, “Alex’i anlayabiliyorum. Bu kadar uzun bir süreden sonra buradan ayrılmak kolay değil. Ancak ayrılırken de insanlar, diğer insanların, ne olursa olsun içini acıtmak için çaba göstermemeli. Ben bu konuda elimden gelen gayreti göstereceğim, gösteriyorum zaten. Tek ricam, bundan sonrası için haklılığını anlatırken veya durumunu anlatırken
buna dikkat etmesi gerektiği.”

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Birileri yine yalan söylüyor ...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...