Out There Hile (Root)

Sponsorlu Bağlantılar

halfglaze

halfglaze

Üye
    Konu Sahibi
Out There Hile (Root)
İnternette bir süre araştırdım fakat oyunun hileli apk dosyası yok maalesef. Biraz daha araştırınca sistem dosyalarından hile yapıldığını gördüm.

can sıkan bir oyun illaki hile istiyor :duvar2:

Bu işlemler için cihazın root erişimi olması gerekiyor.

Ilk olarak indiriyoruz.

Daha sonra aşağıdaki adımları takip edin.

Sdcard a girmeden direk olarak sistem dosyalarında,

Gördüğünüz klasör içerisindeki dosyaları metin dosyası olarak açın ve tercih ettiğiniz programı seçin.

Dosyalarin içerilerinde uzun kodlar var bunlar oyunun içerisindeki değerler ve diyaloglar (isterseniz oyunu türkçeye çevirebilirsiniz). Bu kısmı anlatmak çok uzun sürer onun yerine bir kaç örnek vericem diğerlerini de siz bulursunuz zaten mantığı kavradıktan sonra..

Işleme başlamadan önce işlem yapacağınız dosyanın yedeğini alin. Ama giderse de canınızı sikmayin silip yeniden yüklerseniz sıkıntı kalmaz.

Değiştireceğiniz kodların ne olduğunu anlayarak yapın. Neyi değiştirdiğinizin farkında olun.

Örneğe gelirsek de ben oyunun başında bütün teknolojileri öğrenmiş olarak başlıyorum ve teknolojileri asla unutmuyorum.

Nasıl yapacağımıza gelirsek

Technology.josh dosyasına giriyoruz ve en üstteki teknolojiden örnek vereyim

En üstteki "id" teknolojinin adını belirtiyor.

En attaki kısmı resimdeki gördüğünüz gibi ayarlarsanız teknolojinin maliyeti 1 FE olur ve bunu bütün teknolojilere uygularsaniz hepsi 1 FE olur.

Kod:
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Başka bişey isterseniz yorumda belirtin onu da eklerim ama azcık kurcalarsaniz çözersiniz :maxicep:

Not: Bu yolu bulduğum forum:
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Üst Alt