Otomatik vitesten sonra manuel kullanmak

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benimki birazcık kuruntuluk gibi duruyor ama ben manuel vitese alıştım. Arabamı değiştirip otomatiğin konforunu deneyimlemek isriyorum. Otomatiğe alıştıktan sonra manueli unutmaktan korkuyorum. Sizce manuelden devam mı etmeliyim?
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hocam öğrendiğin manuelde ayak el mantığıdır. Unutmazsın unutursanda alışırsın
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt