Otomatik ağdan atma sorunu


Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
    Konu Sahibi
Yurdun internetine bağlanıyorum ve eğer internetle ilgili bir şey yapmazsan otomatik olarak ağdan atıyor. Hem telefonda hem de laptopda bu durum geçerli. Ama şöyle ki; internetten yüksek boyutlu dosya indiriyorum ve interneti kullanmış oluyor, neden bağlantı kesiliyor olabilir ki? Acaba çok kişi bağlandığı durumlarda atıyor olabilir mi?

Ağdan attığında tekrar kullanıcı adı şifre yazmak gerekiyor. Bunun için bir macro kursam ve ağdan attığında otomatik giriş yapsa olur mu? İndirmeler ve yüklemeler kaldığı yerden devam eder mi?
 
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
8-12 saat geçerli olması lazım memurlara söyle. Olmadı yaz cimere...
 
Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

Üye
    Konu Sahibi
8-12 saat geçerli olması lazım memurlara söyle. Olmadı yaz cimere...
12 saat yine iyi. olmadı bilgisayarı yeniden başlatıp ağdan çıkış yapıp tekrar bağlanırım ve indirmeleri o zaman başlatırım.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt