Yardım Oto İndirilen Güncelleme Nereye İner?

Sponsorlu Bağlantılar

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
    Konu Sahibi
Oto İndirilen Güncelleme Nereye İner?
General Mobile Discovery cihazlarına oto güncelleme indirdiğin zaman o güncellemeyi nereye indirir?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Neden arıyorsunuz sürüm düşürme yapmak için mi?

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
    Konu Sahibi
@Dogus Pertez
Bu konuda bilginiz varsa bilgi verirseniz sevinirim. Neden arıyorsunuz sorusuna gelince cihazıma farlı romlar kuruyorum devamlı otodan güncellemek yerine dosyayı kendim kurarak güncellerim.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Neden arıyorsunuz diye sorma sebebim sürümlerin dosya içerisine değil, direk çekirdek olarak kurulması. Sorununuza çözüm bulabilir miyim diye.

asi430

asi430

Üye
Bende bunu konuyu araştırıyorum bilen var mı güncelleme dosyası nere iner

fnldstntn

Üye
Ota dosyasını bilmem fakat indirme linkini yakalamanın yolları var.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Ota dosyasını bilmem fakat indirme linkini yakalamanın yolları var.

Bende duymuştum bunu indirme yaparken cihaz adb komutu ile hangi linkten indirildiği görülüyor galiba, ama hiç denemedim. Artı linki yakalasak bile bizim istediğimiz şekliyle zip şekliyle inmez herhalde diye tahmin ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

asi430

asi430

Üye
Orjinal romlar tft. Costum romlar zip olur
Diye biliyorum

fnldstntn

Üye
Bende duymuştum bunu indirme yaparken cihaz adb komutu ile hangi linkten indirildiği görülüyor galiba, ama hiç denemedim. Artı linki yakalasak bile bizim istediğimiz şekliyle zip şekliyle inmez herhalde diye tahmin ediyorum.

Eğer linki yakalarsan otadan inen dosyayı direkt indirebilirsin fakat genelde otalar kısmidir yani sadece güncellenen bölümlerdir yani tüm os i içermez.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Eğer linki yakalarsan otadan inen dosyayı direkt indirebilirsin fakat genelde otalar kısmidir yani sadece güncellenen bölümlerdir yani tüm os i içermez.

Işte onu nasıl yakalayacağız o var. Basen mesel Android 5'ten 6'ya geçerken büyük bir Güncelleme dosyası çekiyor. O zaman yakalamak gerek.

fnldstntn

Üye
Işte onu nasıl yakalayacağız o var. Basen mesel Android 5'ten 6'ya geçerken büyük bir Güncelleme dosyası çekiyor. O zaman yakalamak gerek.

Kaynak ingilizce
Google translate ile çevirip okuyun eğer ingilizce anlamıyorsanız.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Kaynak ingilizce
Google translate ile çevirip okuyun eğer ingilizce anlamıyorsanız.

Aynen bu faydalı bir sayfa direk linke bakınca zip olarak indiriyor. Bunu denemek gerek tabi her Android cihazda olurmu diye

faruk26kuraf

Üye
Bir araştırma yapmak lazım

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Android ota dosyasını asla göstermez ve part part indirip sistem gereksinimi olarak root eder yani cihaza kurar.
Mesela cyanogen, oxygen, miui gibi özel yazılımlarda sistem root degil direkt olarak hafızaya actıgı ota klasörüne indirir
Samsung LG gibi model cihazlarda boş yere ugraşmayın adam kaynagını asla paylaşmaz.

faruk26kuraf

Üye
Önceden dosya olarak inerdi

goldmobile

goldmobile

Üye
Dosya yöneticisi ile izlersek belki bulunabilirmi acaba

Üst Alt