Örümcek Adam Yine Tırmandı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
'Örümcek adam' lakaplı Fransız tırmanışçı Alain Robert, Paris'te bir izinsiz tırmanış daha yaptı. Alain Robert, Paris'in en yüksek binalarından biri olan 30 katlı Dexia'ya 20 dakikada tırmandı.
22 Aralık 2005 16:17
<div align="center"></div>
Robert, inince ise Paris polisi tarafından yine gözaltına alındı. İzinsiz tırmanışlarıyla tanınan sporcu Robert, gazetecilere, uyuşturucu madde taşıdığına dair iddiaları protesto etmek amacıyla tırmandığını söyledi.

Robert, Hong Kong&#39;daki 62 katlı &#39;Cheung Kong Merkezi&#39; adlı bir gökdelene ise geçtiğimiz haziranda tırmandı.

42 yaşındaki Robert, 283 metre uzunluğundaki gökdelene bir saatte tırmanmıştı. Gökdelenin tepesinde polis, itfaiye ve güvenlik görevlileri tarafından karşılanan Robert, tırmanışının zor olmadığını da açıklamıştı.

Robert&#39;in websitesinde içlerinde Eiffel Kulesi ve Empire State Binası&#39;nın da içinde bulunduğu 70 binaya tırmandığı belirtiliyor. Alain Robert, toplam 60 kez tutuklandı.
 
marvelboy

marvelboy

Üye
vay be adama bak
 
Kaptan

Kaptan

Üye
aynı ben :D
 
keremerson

keremerson

Üye
Oh oh iyi etmiş :)
 
CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Helal Olsun Büyük Cesaret Ve Başarı:)
 
mservank

mservank

Üye
vay be bu adam az tutuklanmadı ama bu huyundan vazgeçmeyecek belli
 
kurt bey

kurt bey

Üye
bencede öylede taaaa 2005 yılının konusu bulup çıkartıp hortlatmakda bayazor bişi senide tebrik ediyorum:@
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt