Orta okul performans ödevi notu ne kadar etkiler ? /Lütfen cevap

Sponsorlu Bağlantılar

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Orta okul performans ödevi notu ne kadar etkiler ? /Lütfen cevap
Arkadaşlar şimdi ben 7.sınıfa gidiyorum matematik performans ödevimiz 300 adet soru ama çözümleriyle bir de hoca tahtaya kaldırıp ççzdürecek hoca sözlü notlarınızın biri yerine geçecek dedi notumu etkilerimi lütfen cevap verin :)

furkan5800

furkan5800

Üye
Etkiler tabi odabir yaziliya esdeger

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi

o alacagın nota bağlı.

Şimdi ödevi yapardımda hoca diyorki tahtaya kaldırıp yazıdığınız sorulardan çözürücem sizin yaptığınız yada internetten bulduğunuz belli olucak diyor yoksa ben şimdiye kadar yapmıştım birde yani sınav notlarımda fena değil sözlü notlarımda her zaman yüksek gelir hocada bir sözlü notu yerine geçecek demişti yani yapmasam ne kadar bir düşüş olabilir inek gibi bir öğrenciyim ödevlerimi falan yapıyorumda şu matematikten pek anlamıyorum ama sınavda kolay olduğu için yüksek alıyorum

buda notlarım
MATEMATİK7065367,50

70 65 1. 2. sınav notları yarın 3. sınavı oluyoruz

- - - Eklendi - - -

haftaya salı ya kadar vaktim var :hmmm

Web Designer

Web Designer

Üye
Bu tür ödevler de hocalar not düşürmüyor genelde.Mesela beğenmediyse 3 düşecekse 3 düşer ,ama beğendiyse 3 ü 4 yapar.

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Performans odevleri bonus puanlardir denebilir :)

marist

marist

Üye
Hocaya Karşı SaygıLıysan , aranız varsa pek fazla düşüreceğini sanmıyorum. :hmmm

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Yarınki yazılıdan 70 al projeden en az 90 verir ama yaparsan
70+65+70+90=295
295/4=73,75 4 düşüyor :)

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
yok ben o açıdan değil performansı yapmaz isem notum ne kadar düşebilir diye düşünüyorum ama cevaplarınız için tek tek teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz bana :D

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
ödevi yapmaz isem notum ne kadar düşebilir onu merak ediyorum lütfen cevaplayabilirmisiniz ?

fk555897

fk555897

Üye
Lisede proje ödevi bir yazılı notu demek.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
performan ödevi 1 yazılı ederse notum 2 falan düşer heralde

hurol1

Üye
Neden ypmak istemiyosun ki daha vaktin varmiş

• Beğen
Preloader

Preloader

Üye
Dostum performans ödevi en fazla 5-10 puan arası etkiler ama proje bi sınav notu yerine geçiyor :D
Bak benim 7.sınıf 2.Dönem matematik notlarım

1- 100
2- 63
3- 85
projem = 100
Performans = 100
Ders içi performans 90
Ortalamam = 91,7 :D

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Neden ypmak istemiyosun ki daha vaktin varmiş

Şimdi 300 sorunun cevaplarını biz yapacağız konularda gerçekten çok zor ben internetten cevaplı sorular bulabilirim ancak hoca tahtaya kaldırıp çözdürecek soruları o yüzden yanlış yapan veya yapamayanı anlarsa not falan vermez o hoca

- - - Eklendi - - -

Dostum performans ödevi en fazla 5-10 puan arası etkiler ama proje bi sınav notu yerine geçiyor :D
Bak benim 7.sınıf 2.Dönem matematik notlarım

1- 100
2- 63
3- 85
projem = 100
Performans = 100
Ders içi performans 90
Ortalamam = 91,7 :D

Snırım yapmayacağım zaten fen 2 düşüyor buda 2 düşse bir şey olmaz birde kaç senedir takdir teşekkür getiriyorum size bir örnek vereyim ben takdir veya teşekkür aldığımda halim :heyo: buda ailem :zzz: :D alıştılar çünkü her sene aynı şey

Web Designer

Web Designer

Üye
Bence ödevini yapmaya bak sonradan çok pişman olursun ilerde okul puanı çok işine yarıcak :)
Yazdığın soruların bi kaç tanesine bak çözmeye çalış birilerinden öğren yaparsın :)

• Beğen
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
    Konu Sahibi
Bence ödevini yapmaya bak sonradan çok pişman olursun ilerde okul puanı çok işine yarıcak :)
Yazdığın soruların bi kaç tanesine bak çözmeye çalış birilerinden öğren yaparsın :)

Yorumunuz için teşekkür ederim bi bakayım yapmaya çalışacağım yapamaz isemde fazla önemi olmaz

Üst Alt