Orman'dan Q7 açıklaması

 • 26 Eylül 2012
 • 239 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Orman, Swissotel the Bosphorus’da düzenlenen ürün tanıtımı sırasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Quaresma konusunda henüz bir değişikliğin olmadığını belirterek, "Beşiktaş’ın yönetimsel duruşu var. Oyuncularla alakalı veya kimsenin şahsiyetiyle ilgili değil. Quaresma da çok kaliteli iyi bir insan. Bazı prensiplerimiz var. O prensipler olmadığı sürece kendi duruşumuzdan ödün vermeyi düşünmüyoruz" dedi.

  Quaresma konusunun ne zaman netleşeceği yönündeki soruyu yanıtlayan Orman, "Quaresma konusu bu cuma-cumartesi herhalde netleşir. Cuma gününe kadar sonuç çıkar. Bu konuda fazla konuşmak istemiyorum. Futbol komitesi ve teknik heyet ile futbolcular arasında bir durum" diye konuştu.

  "Takımımızdan gayet memnunum"

  Takımın mücadelesinden de memnun olduğunu anlatan Orman, şöyle konuştu:

  "Daha ligin başındayız. Uzun bir maraton var. İlk 100 metredeki sonuçlar çok önemli değil. Maratonun sonucu önemli. Yol üzerinde tabii ki kazalar olacaktır. Bunlara hazırlıklı olmamız lazım. Her maç kazanılmıyor, mağlubiyetler de olacak. Ama önemli olan konu, mücadele eden, terini akıtan bir kadro yaratmaktı. Yavaş yavaş o yolda ilerliyoruz."

  Ürün tanıtımının yapıldığı gece konusunda ise başkan Orman, "Beşiktaş’a yakışan bir gece. Çok emek verildi. Taraftarlarımızın beğeneceği bir kreasyon yaratmaya çalışıyoruz. Ürün çeşitliliğini artırmaya gayret gösteriyoruz" diye konuştu.


   


  Yazan: Kingmortall
  Mad EagLe bunu beğendi.
 2. senden 14 saniye sonra açmışım kapattırıyorum :)
   
  Kingmortall bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 07:06