Orjinal n-gage Kulaklık Adaptörü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagataybas

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal n-gage Kulaklık Adaptörü
Arkadaşlar elimde bir adet orjinal n-gage kutusundan çıkma kulaklık adaptörü vardır. bu8 adaptörü telefonunuza takıp istediğiniz marka ve model kulaklıkla kullanabilirsiniz. kulaklık adaptörü n-gage ve motorola mpx serisi ile kesinlikle uyumludur. fiyatı ise 20 YTL'dir. Almak isteyen arkadaşlar bana bi mesaj atarlarsa yada ararlarsa sevinirm. cep numaram 05426174729.

Fiyat : 20 YTL

cagataybas

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar fiyatta pazarlık söz konusudur. birşeyler yaparım. tekliflerinizi bekliyorum...

cagataybas

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar fiyatta pazarlık söz konusudur. birşeyler yaparım. tekliflerinizi bekliyorum...

marmarafb

Üye
eh bare bos durmasın ben 5 milyon verem!!!!

cagataybas

Üye
    Konu Sahibi
hadi baba sana en son 10 YTL olsun verim sana 10 YTl ye. gule gule kullan. ne dersin?

useless84

Üye
n-gage kulaklık var mı peki??

cagataybas

Üye
    Konu Sahibi
var baba n-gage kulaklıkta var. orjinal, sıfır ve 2 yıl garantili. adına faturalı. 25 YTL. eger istersen hemen kargo yapabilirim. elimde çok sayıda var n-gage kulaklık. n-gage kulaklık ve n-gage adaptorunude ikisini beraber 30 YTL'ye veririm. hadi beyler canlanalım biraz. :)

berkant10

berkant10

Üye
Originally posted by cagataybas@Oct 28 2005, 04:51 PM
var baba n-gage kulaklıkta var. orjinal, sıfır ve 2 yıl garantili. adına faturalı. 25 YTL. eger istersen hemen kargo yapabilirim. elimde çok sayıda var n-gage kulaklık. n-gage kulaklık ve n-gage adaptorunude ikisini beraber 30 YTL'ye veririm. hadi beyler canlanalım biraz. :)
[post=200997]Quoted post[/post]​
biraz alakasız olacak ama elinde siemens sx1 için stereo kulaklık varmı orjinal ve stereo olcak

cagataybas

Üye
    Konu Sahibi
yok hocam ne alakasızı. valla pazartesi sana bildiririm. stoklarıma bi bakmam lazım. ama sanırım olması lazım. o da 2 yıl garantili ve orjinal. adınada fatura kesilecek. ama benden pazartesine haber bekle. birde telefon nosu verde seni arayayım. özel mesaj atabilirsin telefon numarasını...

useless84

Üye
dostum kulaklıga 10 ytl veririm

berkant10

berkant10

Üye

useless84

Üye
cevabını bekliyorum pm ede msj attım dostum

marmarafb

Üye
hade bak marketi canlandirdim :D ben ona 5 milyon verem daha telefonu almad1m gerc1 ama bulunsun!!!!

erdemefe

erdemefe

Üye
normal n gage classic varmı usb kablosu orj kulaklık line in kalosu ve 3.5 mm dönüştürücü ile birlikte

erdemefe

erdemefe

Üye
ngage orj kulaklıke 3.5 mm dönüştürücü ve line in kablosuna 20 ytl veririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt