"organize İşler" Için Geri Sayım..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
"organize İşler" Için Geri Sayım..
Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünü üstlendiği "Organize İşler", 23 Aralık'ta gösterime giriyor. Garanti - Bonus sponsorluğunda çekilen film, Türkiye'de 225 kopya ile 430 salonda seyirci ile buluşacak.

Yılmaz Erdoğan'ın gişe rekortmeni "Vizontele" ve "Vizontele Tuuba" filmlerinin ardından merakla beklenen üçüncü sinema filmi olan "Organize İşler", birbirinden ünlü isimleri biraraya getirdi.

Filmin oyuncu kadrosu şöyle: Yılmaz Erdoğan, Tıolga Çevik, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Özgü Namal, Cem Yılmaz, Başak Köklükaya, Erdal Tosun, Ebru Akel, Neslihan Yeldan ve Berfin Erdoğan.

BKM Workshop öğrencilerinin de yer aldığı film İstanbul'da, çeşitli gerçek mekanlarda ve yaratılan özel mekanlarda çekildi.

Film, Almanya, İsviçre, Hollanda'da 22 Aralık'ta, Belçika, Fransa, İngiltere ve Avusturya'da ise 23 Aralık'ta gösterime girecek.

<span style="color:#FF0000">Başrolde İstanbul var</span>
Yılmaz Erdoğan&#39;ın senaryosunu yazıp yönettiği üçüncü filmi &#8220;Organize İşler&#8221;in başrolünde dünyanın en büyük starı İstanbul şehri oynadı...

İstanbul&#39;un şimdiye kadar bize kendisini göstermemiş, en güzel fotoğraflarını çekmek için gökyüzüne çıkmak gerekiyordu; filmin teknik ekibi onu yaptı. Helikopter çekimleriyle elde edilen görüntüler, seyredenlere İstanbul&#39;un görmediğimiz bambaşka bir yüzünü göstermiş olacak. Hala yeşildir İstanbul, hala tepeler üzerine kuruludur. Hala saklı bin bir yüzü var, hala keşfedilmemiş onca yeri...

İstanbul ve Boğaziçi&#39;nin bütün bu güzelliklerini &#8220;Organize İşler&#8221;de göstermek için Super Gyron FS kamera stabilizasyon sistemi ilk kez Türkiye&#39;ye getirildi ve bir Türk filminde kullanıldı. Ayrıca Türkiye&#39;de ilk kez bir film çekimi için, helikopterle gece uçuşu gerçekleştirildi. İstanbul&#39;un gece görüntüleri de, gündüz görüntüleriyle yarıştı.

&#8220;Organize İşler&#8221; i gördükten sonra, İstanbul&#39;u hiç böyle görmediğinizi göreceksiniz.

<span style="color:#FF0000">Filmin hikayesi...</span>

Bazısı araklama der bazısı yürütme, aşırma, çalma, her ne hal ise Organize İşler araklayanlarla araklananların hikayesidir. Kimin kimi kurtardığının, kimin kimden arakladığının tam belli olmadığı dünya şahanesi İstanbul&#39;da tüm işler organizedir ve organize her zaman işler.

Hal böyle olunca koskoca Süpermen bile İstanbul&#39;a gelince hayatının dayağını yer&#33;

Dara düştüğünüzde sizi birileri kurtarabilir.

Asıl sorun o birilerinden bizi kim kurtaracak?

<span style="color:#FF0000">Filmin kadrosu</span>

Yönetmen: Yılmaz Erdoğan
Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Tolga Çevik, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Özgü Namal, Cem Yılmaz, Başak Köklükaya, Erdal Tosun, Tuncer Salman, Öner Erkan, Ebru Akel, Berfin Erdoğan, Salih Kalyon, Cezmi Baskın, Nazmi Kırık, Neslihan Yeldan, Deniz Erdoğan, Ayberk Atilla, Bican Günalan, Osman Gidişoğlu, Şener Kökkaya, Nuri Gökaşan, Osman Wöber, İclal Aydın, Sinan Bengier, Berrak Tüzünataç, Ferhat Yılmaz, Caner Alkaya, Celal Tak, Deniz Özerman, Ersin Korkut

Kostüm: Canan Göknil
Saç-Makyaj: Suzan Kardeş
Müzik &#8211; Film Score: Ozan Çolakoğlu
Jenerik Müzik: Yıldıray Gürgen &#8211; Deniz Erdoğan
Ses: Alan O&#39;Duffy
Kurgu: Mustafa Preşeva
Sanat Yönetmeni: Yaşar Kartoğlu
Görüntü Yönetmeni: Uğur İçbak
Senaryo: Yılmaz Erdoğan

ardaca

Üye
cem yılmaz var da fragmanda göremedim. paso küfür edeceği için mi yoksa rolü önemsiz bir rol mü?

ayrıca harika bir film olacak bence.

hidayet

hidayet

Üye
güzel olacağa benziyor hakikatten bilgiler için sağol Nicolas

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Cumartesi 18.30&#39;da izleyecem bakalım..

Gangsta.aLone

Gangsta.aLone

Üye
Bomba gibi geliyor bana kesin izliyecem

darkred

darkred

Üye
bir filmde cem yılmaz ve yılmaz erdoğan varsa o film kesinlikle izlenmeye değer süper bir film olur.organize işlerde kesinlikle izlenmeli bence.saolasın Nicolas

cepix

cepix

Üye
Yılbaşında izliyecegiz ..
Biletler hazır..

ibonline

ibonline

Üye
alışmıştık Yılmaz Erdoğanı Vanda görmeye nitekim vizontele birde ikide burda cekildi ama organize işler nasip olmadı baska yerde cekmiş buradaki sinemalarada gelir gelmez caineyi alıp giderim...

__Midas__

__Midas__

Üye
cem yılmaz varsa tamamdır...o filme gidilir...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
haftasonu ordayız bakalım bomba gibi geliyomus bakalım biz var ken patlamsında...

cepix

cepix

Üye
Ben bugun izledim Ankara megapol sinemalarında süper olmuş
1.Dayak nedir
2.Dayak kime atılır

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yarın gece yorum yaparım artık..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
En yakın zamanda gideceğim.

__Midas__

__Midas__

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 23 2005, 06&#58;18 PM) [post=235055]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Yarın gece yorum yaparım artık..
[/b][/quote]
baba filmin sonunu söyleme sakın...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Organize işler hakkında yorum yapmaya bile değmez. Mükemmel demek en kısa özet olur..

darkred

darkred

Üye
kardeşim DeLmIrA da bugün gitmiş filme süper bir film olduğunu söyledi bana inşallah bende gidecem filme en kısa zamanda

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Valla hala etkisindeyim bazı sahnelerin..

Bu arada organize işlerin soundtrack ını arıyorum..

erci-e

Üye
Kendi dallarında iki otoriter daha ne denirki.Yalnız şu var ki; zirvelerin biarada uyum içinde çalışabileceğini düşünmek dahi neredeyse imkansız.Bu durumda Yılmaz ve Cem&#39;i yürekten kutluyorum. Bu biraz abartılı oldu sanırım ne o be kırk yıllık ahbabın gibi konuşuyosun kendine gel adamım aloooooooooo erciiii.

----------------------------------

Ruhunda ki barış tacı saltanat tacıyla kıyaslanamayacak kadar güzel ve değerlidir...

barabelli

barabelli

Üye
saol kardes ama ben okumadım daha gıdecem heyecanı kacmasın

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Cem yılmaz tamamında oynamıyo zaten. Oynadığı max 10-10 20 dk var.. O kısımda zaten bitiyorsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...