"Organize İşler" GORAyı geçecek mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
"Organize İşler" GORAyı geçecek mi?
"Organize İşler"in seyirciyle buluşması için geri sayım başladı. İddialı yapımın G.O.R.A'nın rekorunu kırıp kırmayacağı şu sıralar sinema çevrelerinde en çok sorulan soru!

Ünlü komedyen Yılmaz Erdoğan'ın yazıp, yönettiği ve başrolünde oynadığı 'Organize İşler' filminin vizyon tarihi belli oldu. Film, 23 Aralık'ta Türkiye'de seyirciyle buluşacak. Sinema çevresinde en çok merak edilen soru ise şu: "Kadrosunda Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz gibi iki ünlü ismi barındıran film, 4 milyon seyirciyle izlenme rekoru kıran G.O.R.A'yı geçebilecek mi?"

Kadro ünlü kaynıyor

'Organize İşler' önce 22 Aralık'ta Almanya, İsviçre ve Hollanda'da gösterime girecek. Bir gün sonra 23 Aralık'ta da Türkiye ile birlikte Belçika, İngiltere, Fransa ve Avusturya'da seyirciyle buluşacak. Film Türkiye'de 225 kopya ile toplam 430 salonda gösterilecek. Filmin oyuncu kadrosu çok renkli. Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz gibi son dönemin en başarılı komedi oyuncularını kadrosunda bulunduran filmde; Demet Akbağ, Altan Erkekli, Özgü Namal, Berrak Tüzünataç, Başak Köklükaya, Erdal Tosun, Ebru Akel, Neslihan Yeldan'la birlikte Yılmaz Erdoğan'ın kızı Berfin de rol alıyor. Türkiye'deki kapkaç gerçeğini komik bir dille ele alan 'Organize İşler'de sosyeteden sinemaya transfer olan Berrak Tüzünataç dikkat çekiyor. Düzgün fiziğiyle göz dolduran Tüzünataç filmde, mafya babası rolündeki Cem Yılmaz'ın sevgilisini oynuyor.

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Cem Yılmaz filmde ağır abi rolünde sanırım ..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
belli olmaz ama gorada güldüüm kadar hiçbi filmde gülmedim benim icin onemli olan o :D

__Midas__

__Midas__

Üye
geçemez bu film de 4 milyonda kalır çekirdek sinema seyircisi vardı gorada bu sayıyı gördük 4 milyon,5 milyon olmaz,insanımız gitmiyo çünki sinemaya 4milyonluk bir seyirci kitlemiz var.

climax

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Nov 16 2005, 08:16 PM
belli olmaz ama gorada güldüüm kadar hiçbi filmde gülmedim benim icin onemli olan o :D
[post=210020]Quoted post[/post]​
:artı:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Ya şu Gora adlı film'i izleyipte gülmeyen bir ben mi varım ? yani gülmediysek sizde suratsız sanmayın bir iki kere gülücük tebessümü oldu yani ama kahkaha atacak birşey göremedim ben.

climax

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Nov 16 2005, 08:16 PM
[post=210020]Quoted post[/post]​
:artı:

cepix

cepix

Üye
Bence Çok zor

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bi izleyelim karar veririz.. :ehe:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
zaten yilmaz erdoanin bi filmindede demet akbag
olmazsa olmaz
ben artik bu ikiliyi ayni projelerde gormekten biktim

SANCAR

SANCAR

Üye
bence geçer bayaa iyi bir film olcak gibi

Aeon

Üye
Geçebileceğini sanmıyorum ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt