Oppo’dan akıllı telefonu N1 için yeni bir video daha geldi

 • 10 Eylül 2013
 • 285 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Çin kökenli önemli akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi Oppo, son dönemde bir çok akıllı telefon modeli ile karşımıza gelmişti. Geçtiğimiz haftalarda Avrupa için online satış mağazasını açarak, Avrupa pazarına da açılan firma yeni akıllı telefon modellerini geliştirmeye devam ediyor.


  Oppo geçtiğimiz dönemde en ince akıllı telefon modeli olarak lanse ettiği Oppo Finder ve 1080p ekrana sahip ilk duyurulan akıllı telefon modellerinden olan Oppo Find 5 ile dikkatleri üzerine çekmişti. Yeni modeller üzerinde de çalışan firma, yeni amiral gemisi Oppo Find 7 üzerinde çalışmalarını sürdürürken, yeni başka bir modeli önümüzde ki günlerde sunmaya hazırlanıyor.

  Oppo’nun yeni akıllı telefonu N1 olarak adlandırılmış. Baktığımızda bu yeni akıllının özellikle kamerası ile ön plana çıkacağı yönünde bilgiler gelmekte. Teknik özellikleri hakkında pek bilgi ortaya çıkmasa da, Oppo N1‘in 5.9″ büyüklüğünde ekran ile geleceği ortaya çıkmıştı.

  Oppo 23 Eylül tarihinde bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte de N1 akıllı cihazını resmi olarak duyurması bekleniyor. Firman bu akıllısında arka yüzeyde de dokunmatik panel kullanacağına dair bilgiyi de bir görsel ile paylaşmıştı.

  Yeni video ve görsellerle akıllı telefon meraklılarını heyecanlandıran firma yeni bir video daha yayınladı. Bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.  http://www.maxicep.com/portal/oppodan-akilli-telefonu-n1-icin-yeni-bir-video-daha-geldi.html
   


  Yazan: ANIL

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/02/2019 - 21:01