Oppo N1 akıllı telefon için 4. video geldi

Sponsorlu Bağlantılar

 • 14 Eylül 2013
 • 351 Okunma
 • 3 Cevap

 1. 14 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Akıllı telefon pazarında bir çok farklı üretici yer almakta. Özellikle son döneme baktığımızda dünyanın en büyük akıllı telefon pazarı olan Çin’de yer alan üreticilerden bir çoğunun dünyaya açıldığını görüyoruz. Bu üreticilerden bir tanesi de Oppo adında ki firma.


  İlk olarak adını Finder adında ki dünyanın en incesi olarak lanse edilen akıllı telefon ile tanıdığımız Oppo daha sonra Find 5 adında ki model ile dikkatleri çekmişti. Şimdilik yeni amiral gemisi Find 7 üzerinde çalışsa da bu yeni akıllı telefonun en erken 2014 senesinde gelmesi bekleniyor.

  Oppo Find 7‘i bir kenara bırakırsak, firmanın yeni bir modeli daha gün yüzüne çıkmaya hazırlanıyor. Bu yeni akıllı telefon Oppo tarafından 23 Eylül tarihinde ki etkinlikte resmi olarak duyurulabilir.

  Henüz pek fazla özellik ortaya çıkmasa da, Oppo‘nun yeni akıllısının 5.9″ büyüklüğünde dokunmatik ekran ile geleceğini belirtebiliriz. Arka yüzünde 12MP kamera yer alacak ve bu kamera ile ilgili olarak bazı özelliklerin ön plana çıkartıldığını da belirtelim.

  Oppo sunduğu bir görselde arka bu akıllı telefonun arka yüzünde de dokunmatik bir panel olduğunu belirtmişti. Ayrıca malzeme olarak da Oppo, alüminyum kullanıyor. Firma kısa trailer videolar yayınlamayı da ihmal etmiyor. Şimdi de bu videoların 4. sünü yayınladı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.  Oppo N1 akıllı telefon için 4. video geldi
   


  Yazan: ANIL

  Sponsorlu Bağlantılar
  MaxipmaN bunu beğendi.
 2. 14 Eylül 2013 #2

  MaxipmaN

  MaxipmaN

  ilk defa duydum :)
   
 3. 14 Eylül 2013 #3

  Türe

  Türe
  Oppo çok güzel cihaz yapıyor
   
 4. 14 Eylül 2013 #4

  MaxipmaN

  MaxipmaN
  android olsun da nefes alsın yeter radyasyonu az olduktan sonra sıkıntı olmaz asphalt oynatmasa da olur hill climb fruit ninja yeter :D
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/07/2019 - 14:58