operatör internetleri neden pahalı

Sponsorlu Bağlantılar

j700iii

Üye
    Konu Sahibi
operatör internetleri neden pahalı
ttnette türknette falan sınırsız internet 50-60 tl iken
turkcell avea vodafonede 1 gb internet 30 tl sınırsız internet satışları ise yok

cep eperatörleri neden çok pahalıya satıyor onların kullandıkları alt yapı cihazları dahamı pahalı

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Milleti sömürme derdinden başka bi sorun yok

• Beğen
Tepkiler: rear2011, denizci35, MaxipmaN ve 1 kişi daha
yeumyang

yeumyang

Moderator
Operatörlerin alt yapıları zayıf bayramlarda bile yogunluktan alt yapı çöküyor önce alt yapılarını güçlendirmeleri gerekiyor

musleysa

musleysa

Üye
katılmıyorum yaşımdan dolayı olsa gerek eskiden bu işler daha pahalıydı, şimdi ise aylık 20 30 tl arasında paketlerde bile 1000 dak 4gb 1000 sms (alternatifler çok örnek olsun diye) gibi çok ucuz kampanyalar bulunmakta

bilal72

bilal72

Üye
@musleysa ona bakarsan taş devrinde hiç inrernet yoktu buna da şükür deyip geçelim mi?
Yıl olmuş 2018 4.5g diye bi şey çıkardılar hız olarak dünyayı ayağa kaldırdıklarını ilan ettiler ama max 2-3dk da biten arkadaşın da dediği gibi 1gb 30tl veriyorlar...
Gerçekten sömürmekten başka bi dertleri yok.

• Beğen
Tepkiler: rear2011, Arsfid, DeV/AsA ve 1 kişi daha
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
katılmıyorum yaşımdan dolayı olsa gerek eskiden bu işler daha pahalıydı, şimdi ise aylık 20 30 tl arasında paketlerde bile 1000 dak 4gb 1000 sms (alternatifler çok örnek olsun diye) gibi çok ucuz kampanyalar bulunmakta
Hocam 20-30 tlye 4 gb internet bir video 100 mb yapma gözünü seveyim yapma o kadar paraya yazık
Birde ben anlamıyorum arkadaş devir internet devri 1000 sms mi kaldı bilmem kaç dakka bedava konuşmamı kaldı ulan zaten internetin olduktan sonra sms e aramaya gerek yokki hepsini aplicasyonlardan yaparsın

Symbianist

Symbianist

Üye
Telefondan 2 dizi veya 1 film izle paket bitsin 2 saatte.

hussky

hussky

Üye
10gb net + 1000 dk+1000sms 29tl kisiye özel teklifini sevdigim telekom :D

• Beğen
Tepkiler: phasan ve musleysa
vedat1966

vedat1966

Üye
Gençler hep şikayet. Merak ediyorum. Cep telefonu, bilgisayar olmasaydı nasıl zaman geçirirdiniz.

• Beğen
Tepkiler: musleysa
denizci35

denizci35

Üye
Nedeni insanlari sömürmek en uygun veren yerden alın internetinizi 1e 7 hatta 1 e 10 kazanıyorlar
%700 %1000 kazaniyorlar

• Beğen
Tepkiler: rear2011
eren3546

eren3546

Üye
kafayı kullanırssan hiç ücret ödemeden internet ve dk nı alırsın cok basit 3yıldır hattıma para yüklemiyorum

1-salla kazan
2-gollercepte
3süpriz nokta

Üst Alt