operatör değiştirme sıklığı

Sponsorlu Bağlantılar

efsanekral_92

Üye
    Konu Sahibi
operatör değiştirme sıklığı
hattımı vodafona taşımak istedim, bundan 6 gün önce başvurdum bugün mesaj geldi perşembe günü hattınız açılacaktır diye, ben zaten kampanyadan yararlanmak için geçmek istemişdim ve o kampanya ayın 8'inde bitiyor (15tl'ye 500dk ) acaba iptal edebiliyormuyuz yoksa geçtikten hemen sonra eski hattıma geçebilirmiyim?

phasan

phasan

Üye
3 ay yani 90 gun

Umut

Umut

Üye
Perşembe günü Vodafone'a geçişin tamamlandığında, aynı gün tekrar eski operatörüne başvurabilirsin. Bu söylediğimi daha önce 2 defa yaptım ve geçiş sorunsuz tamamlandı. Ayrıca sen phasan'a bakma, o soruları tam okumadan kafasına göre her konuya gereksiz ve yanıltıcı cevaplar yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: efsanekral_92
phasan

phasan

Üye
Perşembe günü Vodafone'a geçişin tamamlandığında, aynı gün tekrar eski operatörüne başvurabilirsin. Bu söylediğimi daha önce 2 defa yaptım ve geçiş sorunsuz tamamlandı. Ayrıca sen phasan'a bakma, o soruları tam okumadan kafasına göre her konuya gereksiz ve yanıltıcı cevaplar yazıyor.

Ben yanıltıcı cevaplar yazmıyorum bunu bıl

achambo

achambo

Üye
phasan o 90 gün ilk hattı alınca geçmesi gereken süreydi herhalde :tebessüm:

Umut

Umut

Üye
O eskıden dı sımdı tasımayada 90 gun ben avea ve vodafondan ogrendım

20 Nisan 2013'te Vodafone'a geçtim. Aynı gün Bimcell'e başvurdum ve 26 Nisan 2013'te Bimcell'e geçişim sorun çıkmadan tamamlandı. Denemeden etmeden sallamazsan iyi olur, çünkü yanlış bilgilendirme yapıyorsun.

phasan

phasan

Üye
20 Nisan 2013'te Vodafone'a geçtim. Aynı gün Bimcell'e başvurdum ve 26 Nisan 2013'te Bimcell'e geçişim sorun çıkmadan tamamlandı. Denemeden etmeden sallamazsan iyi olur, çünkü yanlış bilgilendirme yapıyorsun.

Ben denedım de soyluyorum dostum benım babam avea dan vodafone geçmek istedı bana 90 gun içinde geçemez dolmadan dedı

Üst Alt