opera sorunu

• 23 Mart 2013
  • 1342 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba arkadaslar operadan ornegin 400 mb.bi oyun indircem yeterli disk alani yok diyor halbuki hafiza bos napcaz

Yazan: dawid
  2. hmm.. normal tarayiciyla deneme sansin var mi veya firefox ile?

3. normal tarayiciyla denedim %15 te takildi wi-fi ile maalesef

4. Telefonun kendi indirme yoneticisini tekrar deneyin. Olmazsa qdl adli bir indirme yoneticisi var onu kurun.

5. hocam opera belirli bi mb mi indiriyor ornegin 150 mb ta kadar

6. opera demedim kardeşim telefonun kendi tarayıcısından.

- - - Eklendi - - -

yerinde olsam 400 küsür mblık dosyayı bilgisayara indirip cihaza atardım.

7. en iyisi o tabi pc varken cihazdan 400mb indirmek zor

8. dogru soyluyosunuzda tel den yapmak benim hava atmama sebep olacakti

9. tamam yine atarsın kendi tarayıcısıyla indirebilirsin. donma yaptığını sandığın zamanda büyük olasılıkla internetten kaynaklı bir sıkıntı olmuştur.
    ben yine benzer boyutlardaki gt racing oyununu telefonun kendi tarayıcısından indirmiştim.

10. ustadim kendi tarayicisindan iner buna suphem yok ben opera da bi sorunmu var diye merak etmistim neyse zaten arkadasa indircektim opera beni mahvetti ayrica bende gt racing i aksam magazadan indirdim sorun olmadi herkese tesekkur ederim saygilar

11. :ehe

12. tesekkurler saygilar

13. operada sorun olabilir kardeşim.

14. eywalla tesekkur ederim ustadim saygimla

15. rica ederim.

16. firefox ile sorunsuz indirdim az once 485mb'lik easydebian imajini telefonuma. eger ki tekrar buyuk dosya indirme gereksinimi duyan olursa firefox kullanabilir.

download manager programini kullanmadim. onunla da indirilebilir.(denemedim)

not2: coderus'un tarayicisi qmlmozbrowser 0.13 surumuyle birlikte download yoneticisine sahip. belki onunlada yuksek boyuttaki dosyalar sorunsuz inebilir(denemedim)

17. qmlmoz'un indirme yöneticisi pek stabil değil anladığım kadarıyla onda deneme yapmak için biraz erken olabilir.

18. Dostum, telin havası sosyal ağlarda çıkıyor.Bazen dikkat ediyorum biri mobilden bişey gönderdiğinde "mobilden gönderildi", "iOS aracılığıyla", "Facebook for Blackberry" gibi ifadeler oluyor.Ben bişey gönderince "Nokia N9 ile" ya da "Twitter for Nokia N9" yazıyor.Nokia N9'un üzerine tıklayınca da swipe.nokia'ya atıyor.Fark budur bence. :)

19. aynen ya direk model adımız var bizim. :D

20. :evet:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 03:08