Opera Mini Yüksek Boyutlu Dosya İndiremiyorum Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2656843

Silinen Üye 2656843

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Opera Mini Yüksek Boyutlu Dosya İndiremiyorum Yardım
Arkadaşlar S40 kullanıyorum opera minide en fazla 15 mb dosya indirebiliyorum telefonun hafızası var ama en fazla 15 mb dosya iniyor bunun bir çözümü varsa yorumlara yazabilirmisiniz arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Fatih BaKeR

Üye
Arkadaşlar S40 kullanıyorum opera minide en fazla 15 mb dosya indirebiliyorum telefonun hafızası var ama en fazla 15 mb dosya iniyor bunun bir çözümü varsa yorumlara yazabilirmisiniz arkadaşlar
.

Son düzenleme:
Silinen Üye 2656843

Silinen Üye 2656843

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
[QUOTE="Fatih BaKeR, post:
Ne indirmeye çalışıyorsunuz? Ram önbellek ya da o telefonlarda ne varsa o yetmiyordur belki. Başka tarayıcı uygulaması yok mu s40 için?
[/QUOTE]
kardeşim ben bulamadım ama sen biliyorsan paylaşabilirmisin

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ram ne kadar ? Yazma kapasitesi ne kadar ? Bu yüzden fazla dosya indiremezsin . En fazla şarkı indirirsin. Modlu opera 4.20 mini kullan bakalım . İlk kurulumunda karışık gelir çok manyak bir programdır.

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR
Silinen Üye 2656843

Silinen Üye 2656843

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
MAERKEK
yüzden fazla dosya indiremezsin . En fazla şarkı indirirsin. Modlu opera 4.20 mini kullan olmadı ama bunu buldum hemde javacriptli yüksek boyutlu dosya indirebiliyorum

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bir çözümü yok. Bende E72 var onda da en fazla 20mb indiriyor. Telefonun kapasitesi ile alakalı.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Silinen Üye 2656843

Silinen Üye 2656843

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bir çözümü yok. Bende E72 var onda da en fazla 20mb indiriyor. Telefonun kapasitesi ile alakalı.

al bunu dene bende oldu dene
Mesaj birleştirildi:

link güncellendi buyur

Üst Alt