opera mini yazı font sorunu yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SheFy

SheFy

Üye
    Konu Sahibi
opera mini yazı font sorunu yardım lütfen
telefonun yazı fontunu değiştirdim. Çok hoşuma gitti fakat opera mini de yazı fontunu yüklüyor diyo ve telefon reset atıyor bunum çözümü yok mu

haqanguven

haqanguven

Üye
telefonun yazı fontunu değiştirdim. Çok hoşuma gitti fakat opera mini de yazı fontunu yüklüyor diyo ve telefon reset atıyor bunum çözümü yok mu

operayı baştan kur olmuyorsa yine yazı fontu uyumsuz onu değiştir

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici

Benim çeviridğim fontzomer yüklediysen sadece yazı tipi ni değiştir yazı tipi boyutu ile oynama sadece yazı tipi ok sıkıntı çıkarmaz operacık

fayzteck

fayzteck

Üye
Yazı fontu sorunun un hiç bi çözümü yok malesef

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
SheFy

SheFy

Üye
    Konu Sahibi
Benim çeviridğim fontzomer yüklediysen sadece yazı tipi ni değiştir yazı tipi boyutu ile oynama sadece yazı tipi ok sıkıntı çıkarmaz operacık
bak o dediğin olabilir fontzummerde yazı biraz küçüktü büyüttüm. Normal hale getirip deneyeyim inş olur. Çok sağol

fayzteck

fayzteck

Üye
ustam arkadaşın kurmaya çalıştıgı normal opera degil sanırım. kurup açmaya çalışıodur.nokianın genel hatası bu.anca kendi yazı fontunda açar.büyük ihtimal yazı stili hesaplanıyor yazıp yüzde 17de fln rest atıodur

- - - Eklendi - - -

ustam arkadaşın kurmaya çalıştıgı normal opera degil sanırım. Heandler kurup açmaya çalışıodur.nokianın genel hatası bu.anca kendi yazı fontunda açar.büyük ihtimal yazı stili hesaplanıyor yazıp yüzde 17de fln rest atıodur

SheFy

SheFy

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sorun boyutundaymış ayarını %100 yaptım opera sorun vermedi. Tşk arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt