Opera mini ile ilgili

Sponsorlu Bağlantılar

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Opera mini ile ilgili
Herkese merhabalar,
Facebook'ta mobildeyken fotografi orijibal olcusuyle goruntule deyince eskiden ilk olarak resmi aciyordu ve linkini alabiliyordum.Simdi direkt indirme sayfasi cikiyor.Bunu nasil hallederim?
Iyi forumlar...

punisioner92

punisioner92

Üye
aynı dert bende de var kardeşim benim anladığım desteğini yavaş yavaş çekiyorlar s60v3 ten

• Beğen
Tepkiler: MrCaesar
punisioner92

punisioner92

Üye
bak kardeşim ben şöyle yaptım Ayarlar ve Gizlilik/Genel/veri kullanımını normal yaptım düzeldi (önceden normaldeydi foto ları gösteriyordu daha fazla yapınca göstermedi bende tekrar normale getirdim oldu)inşallah sende de olur

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
bak kardeşim ben şöyle yaptım Ayarlar ve Gizlilik/Genel/veri kullanımını normal yaptım düzeldi (önceden normaldeydi foto ları gösteriyordu daha fazla yapınca göstermedi bende tekrar normale getirdim oldu)inşallah sende de olur

Gizlilikte veri kullanimi bolumu yok bende??

cyborg78

cyborg78

Üye
görüntü kalitesini normal yaptım diyoda olmuyo öylede, veri kullanımı - yardım- bölümünde sıfırladım bende ama icrat yok tıs hep facenin yüzünden o yapyo bütün bunları mendebur face .d :nono:

• Beğen
Tepkiler: MrCaesar
sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
görüntü kalitesini normal yaptım diyoda olmuyo öylede, veri kullanımı - yardım- bölümünde sıfırladım bende ama icrat yok tıs hep facenin yüzünden o yapyo bütün bunları mendebur face .d :nono:

Ne yapsak ki?

cyborg78

cyborg78

Üye
yapçak bişiy yok gibi, böyle idare etçez indirip indirip bakçaz fotoya, fotolara .d :turkiye:

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
    Konu Sahibi
Cok ugrastiriyor :(

Üst Alt