Opera Max - Data booster v2.1.44

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Opera Max - Data booster, Android cihazlar için yayınlanan alternatif internet tarayıcıdır. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
- Test version: "Opera Max - Data manager" is a test release. In this version we have redesigned the UI to make it easier to monitor your data savings
- New Lockscreen feature
- New Savings Timer feature
- New result cards
- UI improvements
- Fixes and stability improvements

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
kralberk13

kralberk13

Üye
teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt