Opera 65 yayınlandı: Geliştirilmiş takip engelleme ve yeni arama çubuğu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Opera, dahili bir reklam engelleyici ve VPN içeren gelişmiş özelliklere sahip alternatif internet tarayıcıdır. Opera 65 ile birlikte geliştirilmiş tracker blocker isimli takip engelleme özelliği ve yenilenmiş arama çubuğu sunuluyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt