Opera 99

Sponsorlu Bağlantılar

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
süper hem mobilde hem pcde favorim

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler kardeşim

messevim

messevim

Üye
süper hem mobilde hem pcde favorim
Doğrusu pc de favorim değil. Google Choreme den daha fazla kasma yapmakta. Choreme kadar kullanışlı değil. Ama telefon da olmazsa olmazlarımdan.

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL ve arslanla
darkmaster

darkmaster

Üye
bu 17 sürümünü beğendim gerçekten, herhangi bir kasma vesaire ile karşılaşmadım ki zaten kasma yaşatacak bir sistem kullanmıyorum o yüzden kasma yok demem ölçüt olmaz. ama şu var ki ie, firefox ve chrome u bir kenara bıraktım sadece opera kullanıyorum akşamdan beri oldukça beğendim bu sürümünü öncekiler gibi değil kesinlikle.

Uhops

Uhops

Üye
Önceki baya önceki sürümlerininde ayarlardan resimleri yükleme gibi birşey vardı, ona tıkladığımızda açılan sayfadaki resimler yüklenmiyor onun yerne gri bi kare geliyor, kareye tıklarsak resim açılıyordu. bunda o özellik var mı?

Anil-D

Anil-D

Üye
teşekkürler

darkmaster

darkmaster

Üye
Önceki baya önceki sürümlerininde ayarlardan resimleri yükleme gibi birşey vardı, ona tıkladığımızda açılan sayfadaki resimler yüklenmiyor onun yerne gri bi kare geliyor, kareye tıklarsak resim açılıyordu. bunda o özellik var mı?
evet ayarlarda var o özellik.

darkmaster

darkmaster

Üye
  • Beğen
Tepkiler: GDDR5
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Biraz daha geliştirip kendilerini, reklam politikalarını düzeltseler Chrome'un en büyük rakibi olacaklar.

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar.
By gece

By gece

Üye
Bi hayli düzenleme yapılması gereken program zira eksikleri çok fazla .

#
Özellikle Flash player

GM 5 Plus d ile uygulamasından gönderildi.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Windows 10 bilgisayarımda kullanıyorum ve oldukça memnunum.
Evet dahili reklam engelleyici ve ücretsiz VPN hizmeti gibi iki harika özelliği biliniyor ama daha fazlası da var, özellikle Laptop kullanıcıları için otomatik enerji tasarrufu modu, hatta mobilden bildiğimiz Opera Turbo gibi özellikler de mevcut.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PALA.

Cadillac34

Üye
Bilgisayarda Opera var ama reklam engelleyici, VPN özelliği yok. Çoğu siteyi açmıyor. Hata veriyor. Açılırken deyavaş açılıyor ve sayfaları çok yavaş yüklüyor.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bilgisayarda Opera var ama reklam engelleyici, VPN özelliği yok. Çoğu siteyi açmıyor. Hata veriyor. Açılırken deyavaş açılıyor ve sayfaları çok yavaş yüklüyor.

Windows 10 ve Windows 8.1 versiyonlarında mevcut.
Windows Xp versiyonunda o özellikler yok.
Windows 7 'de var mı onu bilmiyorum. :hmmm

Belki de güncel değildir veya ayarlardan kapalı olabilir.

Sesi kapatarak izleyin :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Cadillac34

Üye
Windows Xp versiyonunda o özellikler yok.
Opera için de Xp desteği bitti.
Windows 7 kullanıyorum. Önceden sık kullandığım Opera pek vermezdi. Şimdi ise böyle hatalar vermeye başladı. Bu nasıl iştir çözemedim gitti.

PALA.

PALA.

Üye
Windows 7 kullanıyorum. Önceden sık kullandığım Opera pek vermezdi. Şimdi ise böyle hatalar vermeye başladı. Bu nasıl iştir çözemedim gitti.
Hocam portable olanı yükle bunda hata alma ihtimaliniz düşük olur
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Yeni sürüm eklendi.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Opera 53.0.2907.88 sürümüne güncellendi.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

MaxipmaN

Üye
53. Sürüm iyiydi 54 te bozdular.