Opera 17 Yayınlandı!

• 8 Ekim 2013
  • 484 Okunma
  • 11 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Opera’nın en son teknolojileri yeni tarayıcısı Opera 17, Windows ve Mac kullanıcıları için bugün yayınlandı. Opera 17, size çok daha iyi bir internet deneyimi sağlamayı amaçlayan ve Opera’nın yeni nesil tarayıcısıdır. Hemen deneyebilirsiniz.

Opera_17.0.1241.45_Setup.exe

Yazan: ANIL
    Son düzenleme: 8 Ekim 2013
  2. Başlıkta opera 17 yayınlandı deniliyor, açıklama da ise operanın en son teknolojileri yeni tarayıcısı opera 16 yayınlandı yazıyor. ? :)

3. Düzeldi ;)

mehsevim bunu beğendi.
  4. süper hem mobilde hem pcde favorim

5. Teşekkürler kardeşim

6. Doğrusu pc de favorim değil. Google Choreme den daha fazla kasma yapmakta. Choreme kadar kullanışlı değil. Ama telefon da olmazsa olmazlarımdan.

BRKTNL ve arslanla bunu beğendi.
  7. bu 17 sürümünü beğendim gerçekten, herhangi bir kasma vesaire ile karşılaşmadım ki zaten kasma yaşatacak bir sistem kullanmıyorum o yüzden kasma yok demem ölçüt olmaz. ama şu var ki ie, firefox ve chrome u bir kenara bıraktım sadece opera kullanıyorum akşamdan beri oldukça beğendim bu sürümünü öncekiler gibi değil kesinlikle.

8. Önceki baya önceki sürümlerininde ayarlardan resimleri yükleme gibi birşey vardı, ona tıkladığımızda açılan sayfadaki resimler yüklenmiyor onun yerne gri bi kare geliyor, kareye tıklarsak resim açılıyordu. bunda o özellik var mı?

9. teşekkürler

10. evet ayarlarda var o özellik.

11. Nasıl aktif edeceğim. tıkladığım zaman açılması için

12. Onu bende bulamadım ne yazık ki sadece resimleri komple kapatıyor, belki bir eklenti filan vardır ona bakmak lazım.

GDDR5 bunu beğendi.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 00:29