Opel Corsa 2012

 • 2 Mayıs 2011
 • 8181 Okunma
 • 10 Cevap

 1. Ve ve ve ve işte Opel Corsa 2012 :eller:
  Pek şirinleşmiş.

  Opel’in mini sınıftaki başarılı temsilcisi Corsa, geçirdiği makyaj operasyonunun ardından daha taze bir görünüme kavuştu.

  Dördüncü jenerasyonun tanıtılmasının dördüncü yılında uygulanan makyaj operasyonu Corsa’ya daha keskin hatlar getirmiş. Meriva ve Astra’ya benzeyen ön tasarımda, farların tasarımı daha keskin çizgilerle vurgulanmış.

  Yeniden tasarlanmış ön üst ızgara, tampon, eskisine oranla genişleyen ön alt ızgara ve yeni sis lambası yuvaları makyajlı Corsa’nın yüzünü oluşturuyor. Ayrıca makyajdan sonra Corsa’nın agresif görünüşünü bırakıp gülen bir ön tasarıma kavuştuğu görülüyor. Makyajla beraber altı yeni alaşımlı jant seçeneği de Corsa opsiyonlarına eklendi.

  İç mekanda ise orta konsolda ve gösterge tablosundaki ufak değişikliklerden sonra en çok dikkat çeken, orta konsola yerleştirilmiş dokunmatik navigasyon sistemi oluyor.Trafik bilgilerini alabilen sistem, otomatik olarak sürücüsünü daha hızlı bir rotaya yönlendirebiliyor.

  Opel Corsa EcoFlex ismi ile satılacak 1.3 CDTI dizel motor 95 hp güç üretecek ve Start&Stop teknolojisi ile beraber gelecek. Bu teknolojinin de katkısıyla üç kapılı versiyonun karma yakıt tüketimi 3,7 lt/100 km’den 3.5 lt/100 km’ye düşürülmüş. 5 kapılı versiyonun karma yakıt tüketimi ise 3.6 lt/100 km olarak açıklanıyor.

  Opel, EcoFlex teknolojisinin şehir içinde 100 km’de tüketilen yakıt miktarını 4,6 litreden 4,2 litreye indirdiğini açıkladı.

  < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: minoo
 2. mini cooper s sin eline su bile dökemez :)
   
 3. Bu 40 mini 90 bin lira..
   
  minoo bunu beğendi.
 4. Nokta.
   
 5. Kokpit :D
   
 6. Opel ya somuru:
   
 7. wv sirocco daha iyi bundan ama gtc tek geçerim
   
 8. Opel çizimlerini Beğeniyorum ama bunu biraz .... :D
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/01/2019 - 02:02