op.tor logo silme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihucak

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar system tool programıyla oparator logoyu nasıl silicez?
 

perfectlover

Üye
Originally posted by fatihucak@Sep 23 2005, 11:12 AM
arkadaşlar system tool programıyla oparator logoyu nasıl silicez?
[post=174818]Quoted post[/post]​

Fexplorer veya seleq programlarından birini yüklersen bu programların file seçeneği altında bulunan "set as operator logo" seçeneği ile operator logosu olarak başka bir resim atayabilirsin.Tabi işine yararsa ve operator logosu boyutlarında bir resim.Bu sadece bir öneri yapıp yapmamak sana kalmış.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt