Öneri Kitaplar


ByEmre221

ByEmre221

Üye
    Konu Sahibi
Kur'an-ı Kerim mealleri,tefsir ve peygamberlerimizin hayatlarıyla ilgili kitap önerileri olanlar yorumda buluşsun :) Herkese iyi ramazanlar diliyorum.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tefsir olarak Risale-i Nur öneririm. Akılsal ve mantıksal yoldan yaklaşımıyla görünmeyeni görünür kılıyor.
 
mustafabirlik

mustafabirlik

Üye
İlber Ortaylı - Bir Ömür Nasıl Yaşanır? kitabını öneririm.
 
  • Beğen
Tepkiler: ByEmre221


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt