Önemli Bir Galibiyetti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Brezilyalı futbolcumuz Roberto Carlos Steaua Bükreş maçının ardından yaptığı açıklamada önemli bir galibiyet aldığımızı söyledi.


"Avrupa Ligi'ndeki geleceğimiz ve takımın motivasyonu açısından önemli bir galibiyet aldık. İstekli ve hırslı bir şekilde mücadele ettik. Bunun sonucunda da kazanan taraf olduk. Umarım böyle devam eder. Maçtaki pozisyonlara bakıldığında biz rakipten daha çok gol fırsatı elde ettik. Onların yarattıkları fırsatların çoğu da bizim bireysel hatalarımızdan oluşan pozisyonlardı. Hata her maçta olur. 90 dakika boyunca oyunu kendi elinizde tutmak zor olabilir. Ama sonuçta biz kazanmasını bildik."


Kaynak: DHA
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Carlos çok doğru söylemiş, motivasyon açısından önemli bir maçtı. İnşallah derbiden de yüzümüz ak çıkacağız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt