"Ön tarafta iyi değildik ama..."


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Trabzonspor karşılaşmasının ardından Lig TV mikrofonlarına konuşan Ertuğrul Sağlam "Ön tarafta iyi değildik ancak arka tarafta da çok iyi oynadık. Gol yemediğimiz için memnunum" dedi.Sağlam'ın maç sonrasında açıklamaları şöyle:
"İstediğimiz alamadık iyi bir futbol ve sonuç istiyorduk ama olmadı. Bugün iyi bir futbol ortaya koyamadık genel olarak baktığımızda alınan 1 puanın iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bu maça gelinceye kadar çok iyi bir çizgimiz vardı ama bugün maalesef istediğimiz çizgide değildik ancak şu da var artık kolay maç kalmadı gerek Türkiye'de gerekse Avrupa'da..."

"Nobre'yi ilerde top tutamadığımız için oyuna soktum. Bugün son dakikalarda biraz daha dikkatli olabilseydik belki golü de bulabilirdik."

"Şu anki sistemle bundan sonra devam edeceğiz ancak maçına göre sstemimizi değişitirbilirz. Ancak şu da var; yeni siateme hemen ayak uyduramıyorsunuz daha fazla maç oynadıkça daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Bugün ön tarafta iyi olamazken arka tarafta çok iyiydik. Gol yemememizde sevindirici."

(Ligtv)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt