Ola ki , savrulmuş harmanı .. ( Anafor.CK )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MasteLaa

MasteLaa

Üye
    Konu Sahibi
Ola ki , savrulmuş harmanı .. ( Anafor.CK )

Ola ki, savrulmuş harmanı. Dudaklar harman. Gönüllere beyan, gönüllere harman. Bir illete tabi ki afyondan helak. Bir bedene bedel ki kahrından helak. Gelin görün ki neyliyor felek. Bıktım hayattan, yaşamaktan bıktım. Varlığın sefa iken, dostun dostu dahi sen iken.. Bir cihan iken evvelinde, bir vefa iken. Gelin görün ki neyliyor felek. bıktım hayattan, yaşamaktan bıktım. Alın pulun, bırakmayın külün. Varım yoğum sizin olsun. Dualarım da alın, kalmasın sevabı. Güruhlar benim olsun. Nice hengameye şehit düşsün Cengiz, dilekleriniz vasıl olsun. Gelin görün ki neyliyor felek. Bıktım hayattan, yaşamaktan bıktım. Bir kul ki semada elleri, gece bilmez, gündüz bilmez. Ay bilmez güneşin ihtişamını. Kul ne bile kula kattıklarını. Destelerce sayfalarım, düşün bir aleve attıklarını. Bir de atmadan evvel yaptıklarını. Gelin görün ki neyliyor felek. Bıktım hayattan, yaşamaktan bıktım. Sönüyor ışığım, yazamam daha. Biliyorlar ki, istiyorlar; kula gerek inziva. Dayan bre kalemim, son sefer, son olsun. Haydi bir daha.. Dayan Bre Heyhat, dayan Bre Cengiz, dayan son defa. Gelin görün ki neyliyor felek. Bıktım hayattan. Yaşamaktan bıktım..

• Beğen
Tepkiler: FatoŞ ve Emrgncy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...