okulun netini bozdum bi yardim edin

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
okulun netini bozdum bi yardim edin
modem arayuzune girip wifi sifresini degistireyim derken kullanici sifresini degistirdim butun okulun neti gitti.eski sifreyi bilmiyorum fabrika ayari yapsam otomatik gelir mi acill

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
gelmez, bu da ders olacaktır..

kralberk13

kralberk13

Üye
şifreyi sor öğren koy tabi öyle bi şansın varsa buda ders olsun

Siycey

Siycey

Üye
Fabrika ayarlarına alrısan kalan ayarlarda gider.

kralberk13

kralberk13

Üye
modem tamamen sıfırlanır

hikmet366

hikmet366

Üye
Bırak halleder ler boswer

Bülent872

Bülent872

Üye
Senin yaptığını bilmiyorlar ise bırak hallederler bende 4.sınıfta internet ağını bozmuştum kimsenin haberi olmadı 1seneye hallettıler.

-Emre

-Emre

Üye
Modeme reset at bırak öğretmenler halleder. Ama okulun internetinin bağlı olduğu numarayı biliyorsan başına sıfır koymadan emaile numara@ttnet şifreye de sıfır koymadan numarayı yaz bi dene.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorlar beni 2 gündür idarenin pcler kapalı adamlar koridor yüzü görsunler azcık hep otur hep otur nereye kadar :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Haha bizim okulda da net olsa aslında aynısını yapmak lazım :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
eğer bilgiyi arayan insanlar orada giremiyorsa bunun hakkını nasıl vereceksin asıl mesele o :) tabi düşünenler için

• Beğen
Tepkiler: kralberk13
kralberk13

kralberk13

Üye
aynen mesuta katılıyorum :D

cagajosef

Üye
Eokuldan veli telefonu alip veli ariyoruz. Ayrica okuldaki internetten face whatsappa falan girmek mümkün degil. Yurt Dışı kaynaklı hiçbir domaine giremiyorsunuz

-Emre

-Emre

Üye
Bu arada, çok gıcık olduğum birine mac ban atmıştım arayüzden.(Yurtlu okurken) ne sövmüştü adam ya. Siz siz olun yapmayın :D
@cagajosef facebook için youtube da WhatsApp Serverları çalışıyor. İstenilen siteye puffin browser üzerinden bağlanılabilir ; ücretlidir ama hiç bir engel yemez.
Verdiğim linkler https protokollü; ihtiyacı olan bi kaç zeki girebilsin diye meb tarafından açık bırakılmıştır .

Üst Alt